Bramki z meczu Barcelona - Celtic
23 października 2012, 19:44
- Przejdź do artykułuAlba ratuje trzy punkty
Barcelona wygrała trzeci kolejny mecz w Lidze Mistrzów i z kompletem punktów prowadzi w swojej grupie. Dziś jednak o zwycięstwo było zdecydowanie najtrudniej ze wszystkich spotkań w tegorocznej edycji rozgrywek. Wydarte w ostatniej chwili zwycięstwo jest jednak historyczne, gdyż był to setny triumf Barcelony w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteAlba jest znakomitym piłkarzem, tak samo jak Macherano, ale oboje miewają słabe dni. W ostatnim czasie nie spisywali się najlepiej, dlatego gol Alby cieszy jeszcze bardziej ze względu na to, że mimo gorszych dni, pozostaje w takiej formie, że będąc obrońcą potrafi strzelić gola. Oby tylko nie przesadził z tą ofensywą, bo Alvesem to on nie jest.
-
- blaugrana158 27 października 2012, 10:26 · Dyskusja
0
haha ;) gol Alby... to jest to panowie... w ubiegłym sezonie już byśmy powiedzieli: "koniec.Trudno. Będzie remis" Ale w tym roku należą im się brawa... potrafią się podnieść z każdej sytuacji ;)
-
- blaugrana158 27 października 2012, 10:23 · Dyskusja
0
Zaczynamy się od niego uzależniać. Akcja Messi-Xavi-Iniesta.... majstersztyk ;] oby tak dalej
-
- Progressive 26 października 2012, 15:21 · Dyskusja
0
Dobra skończ bo by tu byś większośc ludzi pouczała co i jak ja mu tylko odpisałem na ostatni komentarz :)
A co do jego Ironii fakt nie skumałem ale już powiedziałem coś na ten temat i dowidzenia.
-
- Eoren 26 października 2012, 15:06 · Dyskusja
0
Progressive
Aha, "lata ci". Rozumiem, że dlatego skomentowałeś jego komentarz ponieważ "ci latał"? Bardzo logicznie.
Prawda jest niestety taka, że się wygłupiłeś i zamiast się do błędu przyznac (już nawet nie powiem, że przeprosic za głupie wulgaryzmy) to w sposób niebywale inteligentny kontrujesz, że "ci to lata". Następnym razem jak ci coś zacznie latac to radzę to zignowowac, albo pomyślec dwa razy zanim zaczniesz taką odważną argumentację.
-
- Progressive 26 października 2012, 15:00 · Dyskusja
0
Dobra ale mi to lata co on wcześniej napisał ;o
-
- Progressive 26 października 2012, 14:48 · Dyskusja
0
Ja przynajmniej potrafię być obiektywny nie tak jak ty zaptarzony tylko w Barcelone i tylko o o niej coś wiesz choć w sumie i o Barcelonie gówno wiesz nara :) :D
-
- Progressive 26 października 2012, 14:47 · Dyskusja
0
Tomcio
Już się posrałeś dziecko ? wole mieć gówno we łbie niż kutasy w mordzie :* :D
Nie olgądałeś i pierdolisz dowidzenia :)
-
- Eoren 26 października 2012, 10:35 · Dyskusja
0
pinio
To o czym piszesz, to trochę inna kwestia niż ta, którą ja poruszyłam. Ale w sporym stopniu się zgadzam. W sporym, bo nie jestem pewna czy problemy tkwią w Xavim czy, hm, wręcz przeciwnie. W zeszłym sezonie Generał grał niestety słabo. Jeszcze spora częśc Euro była w jego wykonaniu niezbyt dobra. W tym sezonie zaczął grac znów zaczął wracac do wysokiej formy ale... gra coraz mniej. I tu do Tito nie można miec pretensji. Wiadomo, że to kwestia wieku zawodnika i stanu zdrowia, nie do przeskoczenia. Paradoksalnie bardzo dużo gra Fabs, i tu też trzeba się na moment zatrzymac, bo o ile kilka jego ostatnich spotkań bylo świetnych (z Depor nadrobił chyba wszystkie swoje wcześniejsze grzechy) o tyle wcześniej, nie wyglądało to ciekawie. Ale z formą pojedynczych zawodników zawsze tak było i tak będzie - musi się wahać.
W pełni zgadzam się z meritum Twojego posta - problemem jest brak przyspieszenia. Rozciąganie gry przy ustawionej obronie (po bokach) praktycznie nic nie daje. Dlatego często tak bezpłciowo to wygląda. Osobiście uważam, że zabija nas (a przynajmniej spowalnia) wiernośc tej filozofii, która sama w sobie jest wspaniała. Ale w sporym stopniu została rozpracowana. Sposobu gry Barcelony się nauczono i moim zdaniem, żeby wciąż wygrywac i to w pięknym stylu powinniśmy teraz pójśc jednak krok do przodu, bo w tym momencie to przeciwnicy są krok przed nami. Trzeba trochę modulowac ten system i wprowadzic rozwiązania, które będą w stanie zaskoczyc i rozerwac obronę. Zanim zacznę pisac jakie lepiej skończę, bo inaczej wyczerpię liczbę znaków na komentarz;) W każdym razie, żeby było jasne, nie chciałabym żadnej systemowej rewolucji, tylko remodelingu.
-
- Progressive 26 października 2012, 09:25 · Dyskusja
0
Tomcio
Widać że nie oglądałeś meczu Bate z Bayernem bo wchodzisz i pierdolisz i piszesz tylko wynik meczu a gówno wiesz jak kto grał :) Bayern jakby nie miał pecha i nie zabrakło skuteczności (tak jak u nas często to się zdarza) to by to Bate leżało i kwiczało i tyle w temacie...
Bayern jest największym faworytem do wygrania LM zaraz po Barcelonie wiadomo :)
-
- polak123456 26 października 2012, 07:53 · Dyskusja
0
Kiedys(4 lata temu 5 lat 3 lata temu) miażdzyła kazdego poniewaz nie znano kiedys jak Barca gra podaniami i jak jest w to dobra i przeciwna druzyna grała otwarty futbol i dostawala po 5-0, a teraz kazdy wie jak Barcelona jest grozna przy otwartej grze(np ostatni mecz z Deportivo gdzie Deportivo chcialo grac otwartą piłke) teraz kazda druzyna o tym wie i stawiają autobus.

Sortowanie