Cant del Barca
6 czerwca 2015, 22:55
- Przejdź do artykułuNadszedł upragniony czas świętowania!
Dzisiejsze zwycięstwo nad Juventusem zakończyło perfekcyjny dla Barçy sezon 2014/15. Po raz drugi w historii możemy cieszyć się jak szaleni ze zdobycia trypletu. Teraz nadszedł czas na świętowanie. Teraz nadszedł czas, aby uczcić to, czego wielu kibiców Barçy nigdy nie doczekało za swojego życia. Teraz nadszedł czas, aby docenić oraz radować się tym, że żyjemy w czasach najlepszej FC Barcelony, która ma już przecież ponad 115 lat. W końcu, teraz nadszedł czas, aby odejść od komputera i w gronie najbliższych, znajomych, innych fanów Barçy zacząć wielką fetę, ponieważ nie wiemy kiedy, i czy w ogóle, będziemy jeszcze w swoim życiu świadkami takich scen.
Czytaj więcej-
-
Konto usuniętehttps://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/p370x247/11377232_698305353608945_1230229685222106300_n.jpg?oh=00af27477b73c268975ef180e84fdf1a&oe=5602C73B hejters gona hejt a Tomek zadowolony :D
-
- TwenkeyFCB 6 czerwca 2015, 23:30 · Dyskusja
0
PYTANIE:
Gdzie można kupić T-shirty które piłkarze żałożyli podczas celebrowania zwycięstwa?
-
-
Konto usunięteWyłapaliście jakieś fajne teksty Szpaka? Ja " Iniesta żegna się z Barcą" :D
-
- Visca! el! barca! 6 czerwca 2015, 23:28 · DyskusjaPolecają
2
Płacze ze szczęścia i z tego ze nie mogę świętować razem z nimi w Berlinie. Nie mogę się cieszyć razem z nimi na żywo i to mnie boli najbardziej. Każdy by chyba chciał być w środ nich. VeB
-
- 1Barcelona1 6 czerwca 2015, 23:27 · DyskusjaPolecają
2
Jutro urodziny a tu taki prezent. Dzięki Barca!
-
-
Konto usunięteTo teraz nie pozostaje nic innego niż wywalczyć drugą w historii 6 w ciągu roku. A Messiemu życzyć 7 pucharów w roku wraz z CA! Co za czasy!
-
- yayamo2235 6 czerwca 2015, 23:23 · DyskusjaPolecają
5
Obyśmy wszyscy jutro mogli narzekać na ból głowy a wszystko za sprawą świętowania!!! Campeones!!!!
-
-
Konto usunięte100% JESUS! #RAKITIĆ #SUáREZ #NEYMAR
-
- ViscaelBarca21
0
Nie wierze :D Geniali!
-
-
Konto usunięteMoja przygoda z finałami LM zaczęła się w 2006 roku, byłem wtedy małym bajtlem i od tamtej pory na zawsze jestem i będę kibicem Barcy. Oglądałem później każdy finał LM z wyjątkiem Bayern-Inter i jestem dumny że mój ukochany klub wraca po 4 latach tam gdzie jest jego miejsce: na szczyt szczytów. Visca El Barca!!!!!!
-
- pepo_barcarzadzi Polecają
3
Żeby jeszcze było z kim świętować! :/
-
- TwardyPień 6 czerwca 2015, 23:18 · DyskusjaPolecają
2
Chwilo, trwaj!!! Kto pamięta rok 2009 i artykuł bodaj Challengera wie o co chodzi:) Dziękuję za cudowny sezon, za niesamowite emocje, za chwile smutku i radości. Nie martwy się tym co nastąpić może, cieszmy się tym co mamy. Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ!!!!:)
-
- kamilusssss 6 czerwca 2015, 23:17 · Dyskusja
0
świętujecie,świętujcie,bo jest za co! :D
-
- sil123 6 czerwca 2015, 23:17 · DyskusjaPolecają
2
"
[Profil sil123]
sil123
0
1 czerwca 2015, 14:35
Finał bez Iniesty to będzie tragedia.. :|
Mam nadzieję, że jednak zdąży i zobaczymy jego magię na stadionie w Berlinie! "
I zobaczyliśmy, a dodatkowo MOTM!! Może w następnym sezonie Iniesta będzie mógł napisać "Rok w raju 2"? ;) Temu Mu i Nam życzę!
-
-
Konto usunięteTo teraz Rakitic na łyso :D

Sortowanie