Cant del Barca
6 czerwca 2015, 22:55
- Przejdź do artykułuNadszedł upragniony czas świętowania!
Dzisiejsze zwycięstwo nad Juventusem zakończyło perfekcyjny dla Barçy sezon 2014/15. Po raz drugi w historii możemy cieszyć się jak szaleni ze zdobycia trypletu. Teraz nadszedł czas na świętowanie. Teraz nadszedł czas, aby uczcić to, czego wielu kibiców Barçy nigdy nie doczekało za swojego życia. Teraz nadszedł czas, aby docenić oraz radować się tym, że żyjemy w czasach najlepszej FC Barcelony, która ma już przecież ponad 115 lat. W końcu, teraz nadszedł czas, aby odejść od komputera i w gronie najbliższych, znajomych, innych fanów Barçy zacząć wielką fetę, ponieważ nie wiemy kiedy, i czy w ogóle, będziemy jeszcze w swoim życiu świadkami takich scen.
Czytaj więcej-
- sokmalinowy 6 czerwca 2015, 23:15 · DyskusjaPolecają
6
Nie musicie nic pisac caly dzien.. odpocznijcie po calym sezonie bo wykonaliscie kawal dobrej roboty! Zycze wam wszystkich milej zabawy i dobranoc! :)
-
- Marcin Reszka 6 czerwca 2015, 23:15 · Dyskusja
0
Noc dzisiaj będzie baaardzo długa! Noc będzie w kolorach Blaugrana! Dziękujemy!
-
- juve_barca 6 czerwca 2015, 23:13
0
-
- Visca123321 6 czerwca 2015, 23:11 · DyskusjaPolecają
25
Na stronie realu sie cieszą ze messi nic nie strzelił.Myślą ze ronaldo złotą piłke dostanie
-
- Hubertinho 6 czerwca 2015, 23:07
0
-
- sokmalinowy 6 czerwca 2015, 23:06 · DyskusjaPolecają
31
macie link z feta?
-
- Mr.Rijkaard 6 czerwca 2015, 23:05 · DyskusjaPolecają
58
Cesc pewnie sobie wyrywa włosy ze złości, że odszedł przed tak obfitym sezonem ;)
-
- uks-musu.pl 6 czerwca 2015, 23:03 · Dyskusja
0
A kto by był wstanie je rano przeczytać :-)
-
- constantine16 6 czerwca 2015, 22:59 · DyskusjaPolecają
81
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
- Devestator 6 czerwca 2015, 22:59 · DyskusjaPolecają
2
Najlepsze moje chwile w zyciu. Ogladac taka Barce jak zamarze. Chcialbym zeby wszyscy czuli to co ja bez wzgledu na wiek. To nie samowite kiedy Barcelona ktora walczy do ostatniej kropli krwi zwycieza. Ta radosc, szczescie z serca chcialbym byc tam w Berlinie i swietowac razem z nimi. Mam nadzieje ze kiedys bede mogl spelnic swoje marzenie i zobaczyc jak Barca pokonuje rywala w Finale Ligi Mistrzow i bede mogl sie cieszyc z nimi, ale boje sie ze moge nie widziec juz tej samej Barcy co teraz :( Xavi odchodzi dowodca Barcelony, sam szef :(
-
- pawcio8000 6 czerwca 2015, 22:58 · Dyskusja
0
Bardzo proszę o jakąś fajną grafikę. Najlepiej z napisem Campeones :)

Sortowanie