Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- michalek 30 marca 2013, 17:43 · Dyskusja
0
ahh cudowny sklad szkoda tylko ze Messi gra w pierwszym . :D
Mogl Tito z Roura postawic na Alexisa w srodku no coz wybrali tak trzeba sie z tym zgodzic :D
dobry sklad
licze na minuty ABIEGO, Deulofeu, i Mascherano
moim zdaniem ani Inietsa ani Villa ani Busi nie powinni grac w tym meczu :)
LIcze na to ze Alexis zdobedzie dzis Przynajmniej 1 gola i bd znow jedym z najlepszych na boisku :) :D
-
-
Konto usunięteSkład świetny, mam nadzieję na wejście Deulofeu i wiadomo kogo - Abidala!
-
- Nikt_Ważny 30 marca 2013, 17:42 · Dyskusja
0
Mam nadzieję że zobaczymy Abiego na boisku i Ville ;)
-
- Messimilian 30 marca 2013, 17:41 · Dyskusja
0
MD dobrze wytypowało skład xD
-
- 30 marca 2013, 17:41 · Dyskusja
0
Deulofeu ciekawe gdyby wszedł, co by pokazał ;)
-
-
Konto usunięteVilla na PSG!
-
- FCB NA ZAWSZE! 30 marca 2013, 17:41 · Dyskusja
0
Super skład super!!! ABI:) Coś pięknego! Deulofeu:)
-
- 30 marca 2013, 17:40 · Dyskusja
0
Dobry skład, choć mogło być więcej rezerw, np. z Barcy B. Ale... Patrząc jak Celta grała z Realem u siebie w przegranym meczu chyba 1:2 to jest ok. No i Messi! Dzisiaj kolejny rekord? ;) VAMOS BARCA!! Stawiam 1:3 dla nas ^^

Sortowanie