Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- robcio16112 30 marca 2013, 17:48 · Dyskusja
0
Abidal, gdyby wszedł i strzelił gola ! - wymarzony powrót . :) liczę na to że wejdzie.
-
- Astad 30 marca 2013, 17:47 · Dyskusja
0
jakub6623,
http://www.fcbarca.com/live/
-
- kowalmessi 30 marca 2013, 17:47 · Dyskusja
0
Bardzo proszę kogoś życzliwego o informacje o bramkach ( kto i ktora minuta :D ) na numer tel 791048355 . PS. w trakcie spotkania :D
-
- xavi_iniesta 30 marca 2013, 17:47 · Dyskusja
0
A kapitanem będzie Leo ;)
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 17:47 · Dyskusja
0
Nie macie audycji radiowej?
-
- Zagorzały Fan F.C.B 30 marca 2013, 17:46 · Dyskusja
0
W końcu ja jak i zapewne wielu z was doczekałem się naszych młokosów w pierwszym składzie! Nareszcie będę mógł się dokładniej przyjrzeć grze naszych przyszłych graczy. Bardzo liczę na Martina który dzisiaj zaliczy swój debiut na lewej stronie.
Do boju!
-
-
Konto usuniętedokładnie taki skład wytypowałem i mówiłem "Bartra niech sie przy Pique ogrywa" :D
-
- blaugranaPl 30 marca 2013, 17:44 · Dyskusja
0
Mam nadzieje że Villa tyko dlatego na ławce, bo Tito chce dać szanse kilku zmiennikom.:)
-
- Piotr,1985 30 marca 2013, 17:44 · Dyskusja
0
Świetny skład a teraz po wygraną:)
VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
- juliancarax 30 marca 2013, 17:44 · Dyskusja
0
są już składy?
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 17:44 · Dyskusja
0
Dobry skład ;) Villa powinien pózniej zmienić Messiego, zeby sie nie przemeczyl ;)

Sortowanie