Celtic - Barcelona 0:1
-
- XaviMessiIniesta 2 października 2013, 23:13 · Dyskusja
0
Co ten Juventus odwala .Myślałem ,że Real się z nimi pomęczy a tu taki piach grają
-
-
Konto usunięteBorussia, Chelsea, te dwie drużyny obecnie są wstanie walczyć z Bawarczykami, jak równy z równym co pokazała Chelsea w SP Europy, natomiast Borussia w SP Niemiec.
-
-
Konto usunięteO Bozeee... ale to City slabe dzisiaj, az oczy bolaly od patrzenia na ten ich prymitywny football.
-
- poeticus1/2 2 października 2013, 22:54 · Dyskusja
0
najwieksze rozczarowania juve -galata 2-2 i juve 2 pkty,
sosiedad 0 pkt. 1-2 z leverkusen , po welimin. lynu liczylem na wiecej.
na plus zaskoczenie anderlecht -limpiakos 0-3 -3 mitroglu
oraz sachtar -mu 1-1 mimo slabej postawy mu to jest zaskoczenie lekkie.
reszta bez niespodzianek
-
- Bartek011b 2 października 2013, 22:54 · Dyskusja
0
Ale widać, że Bayern można przycisnąć, jakby ta trójka Silva, Milner i Negredo grała od początku spotkania to by MC coś mogło ugrać...
-
- SinMistico 2 października 2013, 22:52 · Dyskusja
0
Ajaja co się dzieje u Hala Dzieciaków :D Po meczu z Atletico że wszystko już przegrali. CR słaby, Bale ze szkła Mou wróć a teraz po hiper meczu z jakimś ogórkiem Kopenhagą, że Decima ich, CR król, Bale się wykuruje a Benz weźmie za grę bo lubi LM hahaha
-
-
Konto usunięteJuve całe 2 pkt, :)
-
-
Konto usunięteGuardiola uciekł z Barcelony,Real miał wtedy wielki sezon i być może myślał że kolejne będą podobne plus odpadniecie z LM w 1/2.
-
- Paczer 2 października 2013, 22:48 · Dyskusja
0
Nie wiem z czego to wynika, przecież dał nam tyle radości, ale po prostu nie trawię Pepa. Mam do niego żal, że odszedł w momencie, w którym Barcelona go najbardziej potrzebowała. Uciekł z tonącej łodzi. To co mówi Ibra być może jest prawdą - Pep nie ma jaj. Jest dobry do momentu kiedy jego drużyna ma dobrą formę. Mam nadzieję, że Bayern nie zgarnie w tym roku LM. Mniej bolałoby mnie zwycięstwo Madrytu.
-
- 2 października 2013, 22:44 · Dyskusja
0
czemu nie są wszystkie mecze LM do obstawienia w lidze typerów?
-
- 2 października 2013, 22:44 · Dyskusja
0
Żeby Galata choć 3/4 takiej gry zaprezentowała z Madrytem.


Sortowanie