Debiut Adamy Traoré
24 listopada 2013, 11:10
- Przejdź do artykułuAdama Traoré zadebiutował w pierwszej drużynie
Wczoraj spełniło się jedno z marzeń 17-letniego wychowanka Barcelony, Adamy Traoré. Młody zawodnik zadebiutował w pierwszej drużynie w oficjalnym meczu z Granadą. Nigdy wcześniej nie miał okazji zagrać nawet w spotkaniu towarzyskim seniorskiego zespołu.
Czytaj więcej-
- Patryk2206 24 listopada 2013, 11:30 · Dyskusja
0
dobrze wiemy, ze barcelona ma Bardzo dobrych grajkow, ale dla ktoregoś miejsca nie bedzie :) bo mamy 4 dobrych : Deulofeu,Sanabria,Dongu,i Adama a obrona:Bagnack
-
- kondziu=barca 24 listopada 2013, 11:29 · Dyskusja
0
to jest to on jest zarombisty
-
-
Konto usunięteFajnie jak by grał w pierwszym zespole jako rezerwa na prawe skrzydło lub na środek
-
- kondziu=barca 24 listopada 2013, 11:18 · Dyskusja
0
-
- 24 listopada 2013, 11:17 · Dyskusja
0
Ajjjj gdyby to wpadło... miałby chłopak wejście :)
-
-
Konto usunięteWyrasta nam super młodzież na kolejne lata :) super sprawa z tą szkółką La Massi
-
- alwaromessi10 24 listopada 2013, 11:14 · Dyskusja
0
Będą z niego ludzie :)

Sortowanie