Debiut Adamy Traoré
24 listopada 2013, 11:10
- Przejdź do artykułuAdama Traoré zadebiutował w pierwszej drużynie
Wczoraj spełniło się jedno z marzeń 17-letniego wychowanka Barcelony, Adamy Traoré. Młody zawodnik zadebiutował w pierwszej drużynie w oficjalnym meczu z Granadą. Nigdy wcześniej nie miał okazji zagrać nawet w spotkaniu towarzyskim seniorskiego zespołu.
Czytaj więcej-
- tytanowyrysiek 24 listopada 2013, 13:00 · Dyskusja
0
moim zdaniem to będzie drugi Messi ;)
-
- Barcelonista8 24 listopada 2013, 12:39 · Dyskusja
0
Bardzo dobrze pamiętam jak się wygłupiał w odcinku "szkoły Barcy", a teraz on już debiutuje w pierwszej drużynie. Jak ten czas szybko mija...
-
- Barcelove21 24 listopada 2013, 12:36 · Dyskusja
0
Jak będę miał syna to nazwę go Traore,a jak córkę to Adama.
-
- 24 listopada 2013, 12:33 · Dyskusja
0
Kolejny brylant ze szkółki. Oby tak dalej i nie będzie potrzeba nam żadnych transferów :)
-
- Barcelove21 24 listopada 2013, 12:29 · Dyskusja
0
1:48 Mam nadzieję,że to nie będzie miało złego wpływu na Adama
-
-
Konto usuniętebardzo dobrze, że to prawoskrzydłowy bo lewe skrzydło mamy bardzo dobrze obsadzone
-
- AlwaysBlaugrana 24 listopada 2013, 12:08 · Dyskusja
0
jak na kikla minut zagral bardzo ladnie. bez tremy, z glowa i nie probowal pokazac sie ciagle na sile. pokazal drybling ale jak trzeba bylo to podawal. wedlug mnie dopoki kontuzjowany jest Tello i Messi chlopaka mozna smialo powolywac na mecze i czasem dawac jakies koncowki :)
-
- hoeniker 24 listopada 2013, 12:05 · Dyskusja
0
brawo Tata, oby tak dalej! obok wyników ma iść rozwój młodych :)
przypomnijcie sobie jak fatalny był pod tym względem zeszły sezon.
nie zadebiutował żaden zawodnik! choć liga była wygrana już.. w styczniu! (w praktyce)
wszyscy młodzi grali o dużo za mało! skończyło się to odejściem Thiago (fatalna decyzja) czy zatrzymanie rozwoju Marca (na szczeście przyszedł Tata...)
nawet jeśli Tata nie okaże się być zbawcą albo nie wygramy za dużo w tym sezonie (ale czy na to sięzanosi? :))), on wniósł tutaj normalność i równowagę
-
-
Konto usuniętew szkole Barcy on był:D
-
- Kaiser 24 listopada 2013, 11:57 · DyskusjaPolecają
1
Debiut w takim zespole jest niebywale trudnym. Adama miał raptem dziesięć minut by pokazać jak najwięcej swoich zalet, wynik był już zamknięty więc ciężar gdy mógł wziąć na siebie, choć tak na prawdę potrafił również podać do tyłu zamiast wdawać się w drybling. Innym razem, ten rajd między dwóch, a później zamarkowanie strzału i oddanie takiego w światło bramki... - myślę, że pokazał się z dobrej strony, zważywszy jak niewiele miał na to czasu. A gdyby po tej kluczowej akcji padł piąty gol w spotkaniu to debiut marzeń miałby zaliczony.
Życzymy rozwoju i powodzenia w karierze!
-
-
Konto usunięteMam nadzieję, że pójdzie w ślady Messiego.
-
- Eric_Abidal_22 24 listopada 2013, 11:39 · Dyskusja
0
Mimo, że błysnął, to wydaje mi się dosyć topornym graczem. Mam WIELKĄ nadzieję, że się mylę, oby to był kolejny wielki talent :)
-
- WiernyKibic111 24 listopada 2013, 11:37 · Dyskusja
0
Wróżę mu wielką karierę, będę trzymał za niego kciuki, żeby do pierwszej drużyny się dostał. W ogóle mamy świetnych młodych, o przyszłość możemy być spokojni.
-
- dawidinho92 24 listopada 2013, 11:35 · Dyskusja
0
Fajnie że chłopak bez żadnego kompleksu zagrał.:)
-
- LioNey99 24 listopada 2013, 11:34 · Dyskusja
0
Widać ,że ma dryg ,a mieć przyszłość na takiej pozycji jak PS to skarb ,bo o wiele łatwiej znaleźć lewoskrzydłowego nić prawoskrzydłowego ,niech się jeszcze ogra i wypożyczyć go to jakiegoś klubu pokroju Celta czy właśnie Granada ,w takich gdzie mógłby grać regularnie. Fajnie ,że zadebiutował ,chociaż też chciałem zobaczyć Dongou ; )

Sortowanie