Dzisiejszy trening - 02.08.2015
2 sierpnia 2015, 13:05
- Przejdź do artykułuDzisiejszy trening w Ciutat Esportiva
Podczas gdy ekspedycja FC Barcelony była w drodze do Florencji, piłkarze Barçy, którzy pozostali w stolicy Katalonii, odbyli sesję treningową, mającą na celu przygotowanie do środowego spotkania o Puchar Gampera.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteAlbo mi się wydaję, albo Leo naprawdę taki bardziej przypakowany się zrobił ! :D
-
- Patrykolo9 2 sierpnia 2015, 13:33 · Dyskusja
0
Git . Reszta ekipy we Florencji a Messi , Masherano, Neymar , Dani trenują ! to mi się podoba :D
-
-
Konto usunięteBravo chyba juz wie, ze bedzie gral najwyzej w PK i moze w LM ;)
-
-
Konto usunięteKazdy sie jeszcze nagra. Wazne mecze dopiero przed Barca.
-
- maestro_10 Polecają
3
Abidal wygrał z rakiem, ale Mathieu przezwyciężył grypę-kozak !!!

Sortowanie