Ekwador - Argentyna 0:0
16 listopada 2013, 10:09
- Przejdź do artykułuArgentyna bezbramkowo zremisowała z Ekwadorem
Czytaj więcej -
- Caratan 16 listopada 2013, 22:42 · Dyskusja
0
Tego dość nudnego spotkania nie rozruszało nawet pojawienie się na boisku rezerwowych, Agüero i Rodrigo Palacio w drużynie Argentyny oraz Fidela Martíneza i Renato Ibarry w zespole Ekwadoru.
Jak mozna nazwac taki mecz nudnym, ja rozumiem ze brakowalo miliona podan na wlasnej polowie ale nazywanie tego meczu nudnym to smiech na sali..nawet niejaki Kapitan hawk by tak nie napisal.
-
-
Konto usunięteTaki sobie wynik,kolejny test za nimi,ważne żeby w Brazylii wymiatali i przywieźli swoją własność po 28 latach.
-
- DinaczClue 16 listopada 2013, 15:42 · Dyskusja
0
Mecz do zapomnienia. Widać brak Messiego. Dobrze, że Javier rozegrał całe spotkanie na pełnych bez żadnej kontuzji..
-
-
Konto usunięteLudzie ,a nie wiecie przypadkiem na jakim kanale i o której Gwinea Równikowa-Hiszpania ?
-
- Kapitan hawk 16 listopada 2013, 12:56 · Dyskusja
0
No Messi- No Goals :)
-
- cosinus90 16 listopada 2013, 12:34 · Dyskusja
0
Trochę nie rozumiem komentarza Redakcji do tego meczu. Di Maria miał 3 klarowne okazje w drugiej połowie? Ja widziałem w tym skrócie tylko dwie, z czego żadna nie była klarowna, po prostu zwykłe strzały z dystansu. Poza tym jaki nudny mecz? Przecież co jakiś czas było uderzenie w słupek, albo strzał minimalnie obok bramki. Ogólnie widać było emocje w tym skrócie.
-
- portowiec33 16 listopada 2013, 11:19 · Dyskusja
0
Argentyna ma bardzo dobrych pilkarzy, ale jej problemem jest brak pilkarza WYBITNEGO na poziomie reprezentacyjnym, prawdziwego lidera ktory by pociagnal zespol w trudnych, kluczowych momentach. Messi jest pilkarzem wybitnym ale tylko w Barcelonie, na poziomie reprezentacyjnym, na najwazniejszych pilkarskich imprezach - MS, Copa America juz wybitny nie jest
-
- Neymar da SiIva Santos Junior 16 listopada 2013, 10:20 · Dyskusja
0
haha di maria jaki slaby zal takich set nie wykozystac to na serio trzeba miec drewno w nogach.
-
- Barcelonista8 16 listopada 2013, 10:19 · Dyskusja
0
Mam nadzieję, że Leo pojedzie na MŚ, bo jeśli nie to na pewno Argentyna może nie wyjść z grupy.
-
- kondziu=barca 16 listopada 2013, 10:19 · Dyskusja
0
jak bedzie mssi w zyciówce
-
- kondziu=barca 16 listopada 2013, 10:19 · Dyskusja
0
jak beda mieli w zyciówce w czerwcu to moze byc ciekawie
-
-
Konto usunięteArgentyna w tej chwili bez Leo to nie jest Argentyna, Leo to trzon w tej reprezentacji, nie chodzi o bramki, tylko to że w dużej mierze gra w rozegraniu głównie się na nim opiera.

Sortowanie