FC Barcelona 2:1 Villarreal
14 grudnia 2013, 19:26
- Przejdź do artykułuNeymar topi Żółtą Łódź Podwodną
Barcelona zwyciężyła 2:1 w meczu z ekipą Villarrealu CF w ramach 16. kolejki hiszpańskiej Primera División. W spotkaniu przeciw Żółtej Łodzi Podwodnej Gerardo Martino zdecydował się po raz kolejny przetestować ustawienie z dwoma defensywnymi pomocnikami w składzie: na murawę Camp Nou od pierwszych minut wybiegli Sergio Busquets oraz Alex Song.
Czytaj więcej-
- Neymar da SiIva Santos Junior 16 grudnia 2013, 11:43 · Dyskusja
0
ide na anglika piszcie w komentarzu z kim gramy to bede odswiezal co jakis czas
-
- Miki_Messi2001 16 grudnia 2013, 11:15 · Dyskusja
0
Ucieklem ze szkoly na losowanie.
-
- barca__rządzi 16 grudnia 2013, 07:28 · Dyskusja
0
Dzisiaj losowanie Ligi Mistrzów o 12 jakkby ktoś nie wiedział
-
- patrykp695 16 grudnia 2013, 00:12 · Dyskusja
0
Ale by się działo gdyby losy mistrzostwa rozgrywały się podczas ostatniej kolejki na Camp Nou przeciwko Atletico.
-
- tabaluga56 16 grudnia 2013, 00:01 · Dyskusja
0
Jak Messi wróci w dobrej dyspozycji i w obronie zagra Bartra + Pique ,a Neymar i Sanchez utrzymają formę to jestem spokojny o wynik :D
-
- Miki_Messi2001 15 grudnia 2013, 23:55 · Dyskusja
0
Atleti znowu sie cofnie jak w super kubku. Mecz w ktorym zadecyduje jedna bramka.
-
- Wojciech6 15 grudnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
chodzi tutaj o to ze Barca ma rekord w ilosci 54 kolejek z rzedu jako pozycja lidera
spadnie gdy Atletico wygra strzelajac o 1 gola wiecej
nie wiem jak to bedzie jak beda miec po tyle samo to wtedy powinno sie tez brac to czy dany klub u siebie cos zremisowal badz przegral lbu alfabetycznie
juz taka sytuacje mielismy ze nikt nie wiedzial kto jest liderem bo bylo tyle samo pkt i goli
takze krotko i na temat
atletico rozbilo getafe 7-0 u siebie grajac na stojaca
malaga z grtafe wygrala 1-0 z watpliweego karnego
ale malaga sztormowala bramke rywala
takze jesli atletico tak bedzie grac to Barca musi wykorzystac to i strzelic kilka goli i miec spokoj
swoja droga nie wiem jak to bedzie bez Neymara
niby + bo sie wykartkuje na Atletico.
Ale z sila strzalow Pedro i Iniesty [czyt mucha]
zostaje nam Alexis i Fabregas
Tello powinien dostac szasne.
-
- Miki_Messi2001 15 grudnia 2013, 23:51 · Dyskusja
0
W styczniu czeka nas prawdziwe Gran Derbi. Atletico vs Barcelona. Realu nie mozna brac serio. Ciency są i dostali oklep od czolowki.
-
- pliseq13 15 grudnia 2013, 23:49 · Dyskusja
0
Atleti jest świetne. Będzie z nimi ciężko. Ja się cieszę, że wyrósł w La Liga nowy kandydat do mistrzostwa, ponieważ miło popatrzeć na Real na trzecim miejscu w dodatku to zwiększyło atrakcyjność ligi. Simeone zrobił z nich świetną drużynę. Mam nadzieje, że Messi po kontuzji wróci do nieziemskiej gry.

Sortowanie