FC Barcelona-CAI Zaragoza
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
-
- guardiola89 14 grudnia 2014, 23:05 · Dyskusja
0
chłopaki..niektórzy z was jeszcze jesteście w jego wieku, ja już jestem starszy, dobry herbatnik, robi na mnie większe wrażenie niż abrines, który raczej pasuje do europy, z tego jest fajny slasher do nba


Sortowanie