FC Barcelona - RCD Espanyol 1:0
-
-
Konto usunięteCosta juz 13 bramek
-
- barcaisg4y 3 listopada 2013, 14:18 · Dyskusja
0
Sędziowie znowu przeciwko Realowi...
-
- blaugrana1989 3 listopada 2013, 09:46 · Dyskusja
0
Może i Tadeusz Mazowiecki nie był postacią związaną ze sportem, ale można było wstawić mały kir.
-
- Eric_Abidal_22 2 listopada 2013, 23:01 · Dyskusja
0
Tak w ogóle widzieliscie co odwalił dzisiaj Boruc ? xD
-
- antymadridistaFCB 2 listopada 2013, 22:33 · Dyskusja
0
kiedyś Milan miażdżył
-
- Wojciech6 2 listopada 2013, 22:32 · Dyskusja
0
co do meczu realu z rayo to podsumuje to tak jak komentator omal sie nie posralem ze smiechu
wygrali PSIM SWEDEM LOL
ale gdyby policzyc ile rayo setek zmarnowalo to mozna porownac to z meczem z Chelsea jak fabregas cesc i messi zaliczali slupki poprzeczki .
-
- Wojciech6 2 listopada 2013, 22:30 · Dyskusja
0
real nawet jesli przegra z juve to nic nie straca przewaga w grupie jest kosmiczna a przeciwnicy zadni galata kopenhaga oni rezerwami wyjda na pierwszym miejscu.
W lidze tez teraz sociedad
Milan to co obecnie pokazuje oznacza to co pokaze w srode?
Barca musi ten mecz wygrac by miec spokoj bo 2 ostatnie mecze mozna zremisowac chociaz narazie gadamy o Milanie nie bede wybiegac dalej.
-
- antymadridistaFCB 2 listopada 2013, 22:27 · Dyskusja
0
za rok Liga Mistrzów bez Milanu
-
-
Konto usuniętenie oglądałem realu ale słyszałem że jak zwykle na farcie? czy ktoś mógłby napisać co tam się działo i zapewne jakaś pomoc sędziowska była?
-
- Łukasz_Madrid 2 listopada 2013, 22:22 · Dyskusja
0
- Słyszałeś!? Co to było!?
- Tak słyszałem, doskonale to znam
- Co to?
- To ból dupy kibiców Barcelony
-
-
Konto usunięteRayo sytuacje bramkowe: 23; Strzały w światło: 6, Real sytuacje: 11, na bramke: 5..... hehehe, jak na tak potężny klub i chcący zdobyć mistrzostwo, to słabo grali...hehe. I tak ma być


Sortowanie