Juventus z Pucharem Włoch
21 maja 2015, 12:35
- Przejdź do artykułuJuventus z Pucharem Włoch
Juventus zdobył wczoraj swój drugi tytuł w tym sezonie. Mistrzowie Włoch zdobyli wczoraj krajowy puchar, pokonując w finale Lazio Rzym 2:1 po dogrywce. To pierwszy triumf Starej Damy w tych rozgrywkach od 1995 roku i dziesiąty w historii, dzięki czemu drużyna z Turynu wyprzedziła Romę pod względem zdobytych Pucharów Włoch.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteJuve grało kiepsko ale w finale LM wyjdą z zupełnie innym nastawieniem, z myślą o tym,że mogą wygrać potrójną koronę ;)
-
- niwrad
0
No to fajnie, jeśli Barca wygra Copa to fajna będzie otoczka przed finałem w Berlinie, mecz o tryplet :)
-
- halerozburzyc
0
Juve ma już dublet i final LM a jak chcą zgarnąć tryplet w 2015 to niech wygrają superpuchar Włoch ;)
-
- FC1899Barca 21 maja 2015, 16:42 · DyskusjaPolecają
4
Śmiać mi się chce z kibiców Milanu jak się smiali że Allegri idzie do Juve i " zniszczy " ten klub....
Milan w środku tabeli z " wielkim " trenerem SUPERR Pippo a Juve już 2 trofea i Final LM :D
-
- lukaszw_1992 21 maja 2015, 16:38 · DyskusjaPolecają
2
Jak zagrają tak jak wczoraj to wygramy to ;)
-
-
Konto usunięteGratulacje Juve !!
-
- safin25 21 maja 2015, 15:08 · Dyskusja
0
A moim zdaniem źle się dzieje , że wszyscy robią z naszej drużyny 100% faworytów. Przez to Barcelona ma znacznie więcej do stracenia w finale niz Juve.
Tymczasem cała katalońska prasa trąbi o powtórce trypletu, co jest niepoważne w stosunku do Bibao nie mówiąc już o Juventusie...a rzeczywistość może być rózna...Juve nie radzi sobie za dobrze w finałach w roli faworyta i historia to mocno potwierdza...
W sezonie 95/96 nie był faworytem w meczu z Ajaxem, ale finał wygrał...Natomias gdy był faworytem z Dortmundem i Realem to przegrywał. Podobnie rzecz wyglądała w 2003 r gdzie w finale z Milanem wszyscy więcej szans dawali Juve, zwłaszcza po efektownym ograniu w 2 meczu półfinałowym Realu...
-
- judaszowe_srebrniki 21 maja 2015, 15:02 · Dyskusja
0
mistrzostwo na 5 kolejek do konca,zwyciestwo w krajowym pucharze i finał ligi mistrzów... jak mozna mowic,ze nic takiego nie grali w tym sezonie ? :)
-
-
Konto usunięteJak zagrają tak jak wczoraj w Berlinie to nie będzie z nich co zbierać :D
-
- Papapetrou 21 maja 2015, 13:59 · Dyskusja
0
Ciekawe czy Barca wyśle ''gratulacje'' tak jak to zrobił Juventus po zdobyciu przez Katalończyków mistrza Hiszpanii ;)
-
-
Konto usunięteGratuluję Starej Damie, ale liczę że to już ich ostatni puchar w tym sezonie.
-
- Katalończyk 21 maja 2015, 13:15 · DyskusjaPolecają
3
Całe Juve :) bez szału, bez polotu, z furą szczęscia ale jednak wygrani. Czysto teoretycznie Juventus nie ma szans z nami, ale myli się ten kto uważa że przyjdzie nam łatwa wygrana, to są Włosi... ponad 20 lat temu w niejakich Atenach mieliśmy przejechać się jak walec po Milanie, a skończyło 4-0 w plecy :)
Wracając jeszcze do jutrzejszego meczu... któryś nasty w tym sezonie oglądałem Pogbe i nadal nie doczekałem się jego dobrego meczu :/ Dziwie się, że Allegri go tak długo trzymał na boisku bo gość jest tak irytujący i nonszalancki, że na miejscu trenera co mecz robiłbym mu "suszarke". Won od Barcelony, jak już pisałem ostatnio: nie wiem czy jest w tej chwili bardziej przereklamowany piłkarz na świecie! Jak słysze o kwotach rzędu 80-100mln to zaczynam się pukać w głowe... za co???
-
- pieknisZmadrytu 21 maja 2015, 12:56 · Dyskusja
0
Juventus nie gra jak i nie grał rewelacji. Jak obie drużyny utrzymają poziom z półfinałów to Barca wygra to pewnie, jednak to jest finał. Jedna główka, jeden wolny Pirlo może przesądzić o meczu. Konieczne jest strzelenie jako pierwsi gola.

Sortowanie