Luksemburg - Hiszpania 0:4
13 października 2014, 10:03
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Hiszpanii nad Luksemburgiem
Po zaskakującej, pierwszej od ośmiu lat porażce w eliminacjach piłkarze Hiszpanii w przekonującym stylu pokonali Luksemburg 4:0 w meczu grupy C. Gole zdobywali Paco Alcácer, Diego Costa, David Silva i Juan Bernat.
Czytaj więcej-
- m.i.c.h.a.l 14 października 2014, 10:16 · DyskusjaPolecają
1
Ależ ta reprezentacja Islandii świetnie zaczęła te eliminację, fajnie byłoby jakby sprawili sensację :)
-
- Realowiec95 14 października 2014, 09:06 · Dyskusja
0
Wara z tym uhonorowaniem na Bernabeu , niech na swoim go uhonorują
-
- ChristianGrey 14 października 2014, 08:35 · Dyskusja
0
Nie będzie uhonorowania Messiego czy też jakiejś celebracji. Barcelona przygotowała dla niego film w kwestii rekordu ligi. #Rac1
-
- ChristianGrey 14 października 2014, 08:31 · Dyskusja
0
Trener Realu: "Messi uhonorowany? To normalne. Jest wielkim graczem, tak samo jak rekord będzie wielki".
-
- iniestinho 14 października 2014, 08:15 · DyskusjaPolecają
1
Media niesamowicie pompują balonik (jak przed euro 2012), tymczasem ten balon niedługo pęknie i znowu zostaną tylko te puste słowa sztabu szkoleniowego i zawodników polskiej reprezentacji. Wiadomo, że zwycięstwo cieszy, szczególnie z Niemcami, ale proszę Państwa, zachowajmy trzeźwy umysł i pamiętajmy niedaleką (i wcale nie taką kolorową) przeszłość polskiej piłki. Mnie osobiście zadowoli co najmniej wicemistrzostwo europy. Inaczej nie ma mowy o radości, po tylu latach "gryzienia piachu", zarówno na tle klubowym jak i reprezentacyjnym, muszą pokazać, że faktycznie ta zła passa mija. Bez tego o postępie nie ma mowy.
-
- Elvith 14 października 2014, 06:03 · DyskusjaPolecają
1
[POST WYŁĄCZNIE OPTYMISTYCZNY]
Dzień dobry wszystkim, mimo że na uczelniach dziś od 8.30 do 20.30 bez przerwy, mam doskonały nastrój na myśl o meczyku. Wam życzę tego samego i obyśmy po meczu ze Szkocją utrzymali zachwyt sobotniej nocy;)
Ps. Jak ktoś ogląda meczyk gdzieś w centrum Wawki, to z chęcią się umówię na jakies piwko czy coś.
A na poprawę nastroju wszystkich smutasów suchy dowcip znaleziony w necie:
Jaki odgłos wydaje zawodowy pokerzysta gdy kicha?
....
Aspik.
-
- Criss18Barca 14 października 2014, 00:27 · DyskusjaPolecają
2
http://www.polsatsport.pl/Film/Chorwacja---Azerbejdzan-60-Skrot-Meczu,6061143/index.html
Skrót meczu Chorwacji
-
- FanBarcynr1 14 października 2014, 00:04 · DyskusjaPolecają
7
hahah słuchajcie tego,co do tej nagrody golden foot
"już by dali tą nagrode pirlo za całokształt,a nie iniescie za nic..."haha
-
- MarshallLAW 13 października 2014, 23:55 · DyskusjaPolecają
17
Wyjątkowo nudne już robią się wszędzie te obrazki z wynikiem a pod nimi że i tak Messi dostaje nagrodę. Kibice jakiegoś klubu muszą mieć duży bół pewnej części ciała i deprecjonują znaczenie mundialu oraz gry Messiego na nim.
Nadal trzymam ten obrazek w zakładkach bo jest sednem nagrody jak dla mnie -
http://i.iplsc.com/-/0003DQB1DADXOJPW-C116.jpg
-
-
Konto usunięteAz zajebiscie milo bylo popatrzec jak Islandia ogrywa Holendrow :) Mam nadzieje, ze reszta (przede wszystkim Holandia) zostanie w tyle i Islandia pojedzie na Euro...
-
-
Konto usunięteIniesta wygrał Golden Foot 2014, nie wiem czy wiecie
-
- Orłoś 13 października 2014, 23:29 · DyskusjaPolecają
4
https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1959448_1189475871092627_5496744535518093915_n.jpg?oh=29d3801865692a0f7232523e5772585b&oe=54C37A0B
Mam nadzieję że w Berlinie w końcu podobnego obrazka się doczekamy :)
-
-
Konto usunięteJedno Wam powiem,nie obstawiajcie albo jeśli już musicie róbcie to z głową,nie kilka spotkań tylko 2-3 .Nie ma nic gorszego niż mecze reprezentacyjne,mogę się "pochwalić" że pierwszy raz od wieluuuu miesięcy postawiłem kupon i popsuł go m.in Urugwaj czy Czarnogóra ;)
-
-
Konto usunięteWszyscy finaliści z Europy grający n MŚ grają padaczkę w tych eliminacjach..
-
-
Konto usunięteChorwacja wygrała 6-0,brawo ;)
Ale ciekawi mnie coś innego.
Co sobie myśli Mandzukić po takim spotkaniu?
Wiadomo,pkt cieszą ale rywal słaby,była okazja postrzelać a tu ani jednej bramki.
Pewnie czuję lekką frustracją,co by nie mówić napastnicy kochać strzelają ;)
-
- damianex10 13 października 2014, 22:47 · Dyskusja
0
Kupon do przodu, o to chodzi :D

Sortowanie