Malaga - Barcelona 2:4
24 stycznia 2013, 21:38
- Przejdź do artykułuW półfinale z Realem Madryt
FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowej rywalizacji o Puchar Króla na La Rosaleda pokonała Málagę 4:2. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, dlatego to Katalończycy awansowali do półfinału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Realem Madryt. Bramki dla Barçy we wczorajszym meczu zdobywali Pedro (8 m.), Piqué (49 m.), Iniesta (76 m.) oraz Messi (80 m.). Dla gospodarzy trafiali natomiast Joaquín (12 m.) i Santa Cruz (68 m.).
Czytaj więcej-
- lech i barca 24 stycznia 2013, 21:41 · Dyskusja
0
Szkoda że nie ma Villi ale może to dobże może przez to w lidze ktośodpocznie a zagra David.
-
- Katalończyk 99 24 stycznia 2013, 21:41 · Dyskusja
0
co by się nie działo będę wierzył cały czas!
-
- La Pulga_10 24 stycznia 2013, 21:41 · Dyskusja
0
A więc życzę wszystkim wspaniałego meczu, emocji no i przede wszystkim dużo bramek. VeB
-
- Daro-GucioFcB 24 stycznia 2013, 21:40 · Dyskusja
0
Po wygraną oby:D
-
- 24 stycznia 2013, 21:40 · Dyskusja
0
Po Awans!!!
-
- Rafał7 24 stycznia 2013, 21:40
0
-
- Sami Eto'o 24 stycznia 2013, 21:40 · Dyskusja
0
trzeba wyjść i wygrać. VeB!
-
-
Konto usuniętemanusite.pl/?co=aktualnosci&id=35214
Za czym my czekamy ? :D
-
- patrickmessi10 24 stycznia 2013, 21:39 · Dyskusja
0
No więc , do boju Barcelono ! Damy rade :)

Sortowanie