Mascherano w cyklu CampNouLive
24 grudnia 2012, 10:08
- Przejdź do artykułuMascherano: Być może Messi szepnął słowo w sprawie mojego transferu
Javier Mascherano odpowiadał na pytania kibiców w wywiadze z cyklu CampNouLive. Poniżej prezentujemy film przetłumaczony przez naszego redaktora. Jest to część pierwsza, część druga ukaże się za tydzień.
Czytaj więcej-
- Usil 25 grudnia 2012, 08:06 · Dyskusja
0
Dla mnie Mascherano jest jednym z najlepszych graczy w naszej drużynie nie dość że w obronie radzi sobie wyśmienicie to jeszcze te jego zagrania prostopadłe przez prawie całe boisko trzeba mieć dużo w główce żeby takie sytuacje dostrzegać.
Jak widać Masche pasuje nie tylko grą do Barcy ale i sposobem bycia bardzo mądre wypowiedzi jak dla mnie :P
Pozdrowionka z Łódzkiego i śesołych wiont :)
-
- malutkiFCB 24 grudnia 2012, 18:32 · Dyskusja
0
szkoda że Masche nie strzelił jeszcze gola ale był blisko w meczu z Valencią
lubie tego piłkarza przy Pique gra coraz lepiej i wróci do formy z zeszłego sezonu
-
- BarcaForever24 24 grudnia 2012, 15:56 · Dyskusja
0
Kojarzy się z postacią z bajki...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plastu%C5%9B
dobry tytuł na bloga :D
-
- lech i barca 24 grudnia 2012, 15:47 · Dyskusja
0
DinaczClue a o co zapytałeś jeśli można wiedzięć jest w wywiadzie?
-
- 24 grudnia 2012, 15:23 · Dyskusja
0
Czekam na takie video z Andresem i Messim : )
-
- Fizzy Womack 24 grudnia 2012, 15:05 · Dyskusja
0
Uwielbiam gościa!
-
- xxanotherdayxx 24 grudnia 2012, 14:38 · Dyskusja
0
Masche wypowiadał się jakiś czas temu, że cięzko mu było kierować defensywą, że wtedy nie radzi sobie tak dobrze. Mówił również, że źle na niego wpłynął i na jego postawę na poczatku sezonu ten błąd w superpucharze. Mam nadzieję, że już się z tym uporał i wraz z Pique i Puyolem będą czyścili wszystko ;) Wesołych świąt!
-
- Barcelona.! <3 24 grudnia 2012, 13:49 · Dyskusja
0
Puszol? :D
-
-
Konto usunięteMasche jest mądry i na boisku, i w życiu. Może i rzeczywiście ten sezon nie był jego najlepszym, ale to na pewno przez zmiany w bloku defensywnym, bo ktoś kto gra tak fenomenalnie jak w ubiegłym sezonie, nie może z dnia na dzień być przeciętny. Zgadzam się z Wami, jeden z lepszych transferów i miejmy nadzieję, że kiedy Puyol odejdzie na emeryturę, to Javier i Gerard stworzą świetną parę stoperów.
-
- DinaczClue 24 grudnia 2012, 13:19 · Dyskusja
0
Miałem okazję zadać pytanie do Javiera. Fajna to była sprawa..
-
- Hen 24 grudnia 2012, 13:13 · Dyskusja
0
Wszyscy sądzieli że gdy Javier przyjdzie do Barcy to najważniejszą rzeczą z jego perspektywy będzie to czy Barca ma wygodne fotele dla rezerwowych, nikt się nie spodziewał że stanie się tak ważną postacią. Teraz tym samym "torem" zmierza Adriano - z założenia solidny rezerwowy teraz przebojem wywalcza sobie miejsce w podstawowej jedenastce ; )
-
- asjack 24 grudnia 2012, 13:01 · Dyskusja
0
Pamiętam jak na początku słabo sobie radził, łapał strasznie dużo kartek, bo przecież w Anglii ostrzejsze wejścia to normalne, ale gdy przyzwyczaił się do stylu Barcelony i stylu gry w Hiszpanii było już coraz lepiej :) teraz to jedna z naszych podpór defensywy, jego czyste wślizgi to poezja :) Gran Masche!
-
- Damianov12 24 grudnia 2012, 12:43 · Dyskusja
0
Puszol.

Sortowanie