Messi: Chcę zdobyć Puchar Świata
-
- slawek.fcb 30 maja 2014, 23:06 · Dyskusja
0
Życzę Ci Leo żebyś zdobył ten Puchar. Myślę, że Ci się to uda, że poprowadzisz reprezentację Albicelestes do zwycięstwa... Powodzenia!
Vamoś, Vamos Argentina!
-
- artur21lks 30 maja 2014, 21:27 · Dyskusja
0
Każdy musi mieć spadek formy w karierze. Nie da sie zapie*****ć przez całą karierę bez obniżki formy. Po burzy zawsze jest słońce, więc teraz też tak będzie
-
-
Konto usunięteZobaczymy co pokaże na mundialu. Mam nadzieję, że zamknie usta ludziom, którzy mieszają go z błotem.
-
-
Konto usunięteJest grajaca legenda, ale nieco stracil blysk i tyle. Jestem ciekaw o jego 'bieg' na MS. Czy tez bedzie stal w miejscu? Watpie. Zastanawiam sie tez o jego forme na poczatku przyszlego sezonu...Pozyjemy, zabaczymy
-
- lukaszw_1992 30 maja 2014, 16:24 · Dyskusja
0
Wkurzę się jeśli Leo na Mundialu będzie zapier... za piłką jak poje..., a w Barcelonie w tym sezonie grał tak jakby oszczędzał siły i żeby nie złapać kontuzji przed Mistrzostwami.
-
- Rusiu90 30 maja 2014, 16:02 · Dyskusja
0
Messi messi messi jak to nie był fajny jaki to on cudowny jaki on wspaniały jakie bramki zdobywał tera na niego najezdzają jak nie wiem co. Pokaże na mistrzostwach swoje oblicze pokaże prawdziwe oblicze to będzie wielki messi messi taki jak zawze nie zapominajmy ze jestesmy tylko ludzmi z krwi i kości.
-
- kacperowski20 30 maja 2014, 15:50 · Dyskusja
0
Oby im się udało na mundialu.W końcu to Messiemu brakuje tylko MŚ.A to że teraz miał słabszy okres nie świadczy że się wypalił i trzeba go sprzedać jak to ktoś głupio powiedział.Na mundialu Leo będzie zapierniczał że aż miło a w nowym sezonie w Barcelonie da nam wiele pozytywów :)
-
- JurnyGerwazy 30 maja 2014, 15:41 · Dyskusja
0
Messi nigdy nie powie, że jest najlepszy, wystarczy, że pokazuje to na boisku. Każdy ma gorszą chwilę, nawet jak teraz Messi. Ale wiem jedno - Messi wchodzi w swój Prime Time i zamknie usta krytykom, ba pozszywa im je do końca życia.
-
- bulkowski81 30 maja 2014, 15:34 · DyskusjaPolecają
4
Messi pragnie zdobyć Mistrzostwa Swiata nic go więcej nie interesuje kibiców i cała Barcę to on teraz ma głeboko w dupie
-
- Indyczka
0
Życzę mu z całego serca wygrania mundialu. A po rozgrywkach wróci do nas stary dobry Messi ze wzrokiem killera :)
-
- sewciu50 Polecają
32
Nawet gdy jesteś krytykowany, a nawet obrażany przez tutejszą gimbaze, nigdy nie przestane Cie szanować. Dzięki Leo, za wszystkie wspaniałe chwile, za wygrane trofea, za to że kibice mogli razem krzyczeć "MEEEEEEEEEESSI, MEEEEEEEEESSI"Wierzę, że nie raz jeszcze nas zaskoczysz, zamkniesz usta krytykom na całym świecie.Prawidziwy Culés, będą z tobą na dobre i na złe.


Sortowanie