Neymar vs Athletic Bilbao
-
-
Konto usunięteOczywiście jestem po stronie Neymara, ale jest coś takiego, jak charyzma. Ronaldinho ją miał i cieszył się olbrzymim szacunkiem. Robił z rywalami co chciał, a nikt się nie obrażał, wręcz przeciwnie, rywale zabijali się po meczu o jego koszulkę, na S. Bernabeu dostał owację na stojąco. Ludzie kochali go za sztuczki. Neymar nie ma jeszcze tego boiskowego szacunku. Może za parę lat...
-
- FcBarcelonaMessiforever 15 stycznia 2016, 17:32 · DyskusjaPolecają
1
Jeśli Neymar obraził Basków,to ja w takim razie obraziłem moją mamę że poszedłem do szkoły.
-
- leeeo 15 stycznia 2016, 17:28 · DyskusjaPolecają
1
Perez szykuje apelację od wyroku FIFA :D http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_37191.jpg?0
-
-
Konto usunięteNie ma co sie ludzic, Bilbao zagra podobnie jak Espanyol. Dlaczego mieliby zagrac inaczej jesli sedziowie na to pozwalaja?
Szczegolnie, ze juz w poprzednich meczach polowali na nogi (kolano Suareza I kostka Busiego) I nie tylko Neymara.
Moim zdaniem drugi najgrozniejszy przeciwnik dla nas po Atletico.
-
- mielniczas 15 stycznia 2016, 17:21 · DyskusjaPolecają
3
Zawsze trzeba pokazać sie z jak najlepszej strony.
Jedziesz tam z nimi Ney jak matka z łobuzem.
-
-
Konto usunięteto było i tak słabe :-D
lepszy był Suarez w meczu z Bayernem
-
-
Konto usunięteDalej mam z tego ubaw jak zrobili burze w szklance wody.
Tamta "afera" to bylo cos absurdalnego.
-
- ViscaBarca123 15 stycznia 2016, 17:13 · DyskusjaPolecają
4
Niech tylko nie ośmiesza graczy Espanyolu,bo to przecież jest karygodne i to obraza dla przeciwnika...
-
- damian16161212 15 stycznia 2016, 17:04 · DyskusjaPolecają
57
Sztuczki to w pilce jest tez cos pieknego.Zawodnicy sie zloszcza bo tak nie umieja a Neymarowi nikt nie moze tego zabronic.A ja uwielbiam jak on bawi sie tak z nimi :D


Sortowanie