Pomnik Kolumba
-
- FabregasOnlyInMyHeart 22 maja 2013, 21:28 · Dyskusja
0
Przestac sie kłócic przekupy targowe swoj rage wyładujcie na jakims treningu a nie na forum.
-
- messijestwielki 22 maja 2013, 21:23 · Dyskusja
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahahha dobre
-
- barca_pany 22 maja 2013, 21:12 · Dyskusja
0
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!!:
oficjalnie krzysztof kolumb podpisuje kontrakt z barcą do końca czerwca 2015 roku
VeB!
-
- fcbarca veb 22 maja 2013, 21:10 · Dyskusja
0
kubus bo po rodzicach zacząłeś atakować? to jest riposta dla ciebie riposta?
-
-
Konto usunięteKolumb wie co dobre :D
-
- kubus13messi2000 22 maja 2013, 21:07
0
-
- fcbarca veb 22 maja 2013, 21:05 · Dyskusja
0
Do kubusia miało być
-
- fcbarca veb 22 maja 2013, 21:05 · Dyskusja
0
ale zamknij morde dziecko
-
- 22 maja 2013, 21:04 · Dyskusja
0
Śmiejmy się śmiejmy,ale komu Miki poprawił humor ?
Mi np. i owszem tak więc pozdrawiam Cię dziecko kochane :)
-
- Kapitan hawk 22 maja 2013, 20:59 · Dyskusja
0
Od dziś proponuję nazywać Mikiego "Kolumb Odkrywca" :D
-
- ronnie5000 22 maja 2013, 20:56 · Dyskusja
0
Dajcie chłopakowi już spokój, ma 12 lat, jeszcze się nauczy czegoś o historii... mam nadzieje:)
-
-
Konto usunięteświetny pomysł :D
-
- Kapitan hawk 22 maja 2013, 20:51 · Dyskusja
0
Oficjalnie: Krzysztof Kolumb był Polakiem:D
-
- Zagorzały Fan F.C.B 22 maja 2013, 20:46 · Dyskusja
0
Bardzo ciekawy pomysł dlatego z góry gratulacje. Jednak nie wiem czemu ale osobiście wolałbym aby owy posąg był ubrany w wyjazdowy strój klubu ,ponieważ wtedy jeszcze bardziej podkreśliłby katalońską przynależność ze względu na barwy rzecz jasna.
-
- kubus13messi2000 22 maja 2013, 20:45
0


Sortowanie