Pomnik Kolumba
-
- stifler111 22 maja 2013, 20:44 · Dyskusja
0
adriano fichado,kolumb fichado,jeszcze sezon się nie skończył a już mamy 2 transfery,brawo zarząd!
-
- vamosbarcelona 22 maja 2013, 20:43 · Dyskusja
0
hahah
-
- fcbarca veb 22 maja 2013, 20:42 · Dyskusja
0
Może Miki się naczytał tych wymysłów o Krzysztofie Kolumbowiczu
-
- ŁukaszNidzica 22 maja 2013, 20:41 · Dyskusja
0
Ciekawe ile butelek musieli przetworzyć na tak duża koszulkę.
-
-
Konto usunięteNa lekcjach historii Miki gra w FIFE wiec sie nie czepiajcie ;)
-
- Messi0045 22 maja 2013, 20:38
0
-
- cescblaugrana95 22 maja 2013, 20:37 · Dyskusja
0
Kolumb to nie polak, tak dla niektórych. :)
A pomysł naprawdę dobry !
-
- Miki_Messi2001 22 maja 2013, 20:35 · Dyskusja
0
Mamy Polaka w Barcie!


Sortowanie