Powrót Ligi Mistrzów
16 września 2015, 10:11
- Przejdź do artykułuGladiatorzy wracają na arenę
Wróciła. Najlepsza, wyjątkowa, najbardziej prestiżowa. Po prostu Liga Mistrzów. Nie ma rozgrywek, które aż tak elektryzowałyby kibiców na całym świecie. Nie ma drugiego takiego pucharu w klubowej piłce, o którym marzy każdy piłkarz. W zeszłym roku Barcelona wróciła na szczyt, a meczem z Romą rozpoczyna batalię, żeby się na nim utrzymać. Czy się uda? Najważniejsze, to dobrze zacząć. Początek meczu już o 20:45.
Czytaj więcej-
- matthew230 16 września 2015, 19:53 · DyskusjaPolecają
2
Off top. Wiem, że się czepiam ale w Fifie 16 nawet Lucas Silva z Realu ma zeskanowaną twarz a taki Claudio Bravo ma zlepioną w edytorze a jednak jeśli chodzi o rozpoznawalność i klasę piłkarską Claudio bije Lucasa na głowę.
-
-
Konto usunięteZa chwilkę zaczyna się studio :) Uwielbiam słuchać ekspertów nc+ :D Życzę Wam wszystkim ciekawego meczu. Obyśmy się cieszyli z pierwszych 3. punktów w LM :)
-
- Gaucho 16 września 2015, 19:45 · DyskusjaPolecają
2
Szatnia już jest :) Suarez to się poczuje prawie jak w reprezentacji w tych strojach ;)
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CPCrvPsWUAAUQJy.mp4
-
- ViscaBarca123 16 września 2015, 19:43 · Dyskusja
0
No to godzinka do meczu!
-
- Gaucho
0
Kurde nie ma Gervinho?!A ktoś tu pisał,że będzie zjadał naszego Roberto jak tylko będzie chciał ;) Bo ma go w fifie i jest zaje......... hah
-
- pbogoria 16 września 2015, 19:41
0
-
- pbogoria 16 września 2015, 19:41
0
-
- UnoDosDres 16 września 2015, 19:40
0
-
-
Konto usuniętePobieracie Pesa demo PC za niedługo w ciągu najbliższych godzin? Tyle już grałem w Fife, teraz kupuje Pesa 16 chyba ;)
-
- Piotr,1985
0
W końcu będziemy mogli zobaczyć dzisiaj Naszych Gladiatorów w HD i porządnym komentarzem. Życzę miłego oglądania i oczywiście wygranej Barcy. Oby również Leo strzelił gola lub więcej w swoim setnym jubileuszowym meczu w LM:)
-
- ViscaBarca123 16 września 2015, 19:38 · DyskusjaPolecają
1
OFICJALNIE: Roma na dziś - Szczęsny, Rüdiger, Digne, Manolas, Nainggolan, Falqué, De Rossi, Keita, Florenzi, Džeko, Salah
ławka Barcelony:
Masip, Bartra, Mascherano, Adriano, Rafinha, Munir, Sandro :)
-
- daniel32778 16 września 2015, 19:33 · Dyskusja
0
Skład dobry Enrique wystawia Masche zasłużył na przerwę, ale martwi trochę ten Rakitic gość nie jest w formie.

Sortowanie