Prezentacja Douglasa
29 sierpnia 2014, 15:45
- Przejdź do artykułuDouglas zaprezentowany
Już dziś Douglas Pereira oficjalnie zostanie nowym zawodnikiem Barcelony. Po podpisaniu kontraktu odbędzie się prezentacja piłkarza na tradycyjnej konferencji prasowej. Zapraszamy na relację z pierwszego dnia brazylijskiego obrońcy w klubie.
Czytaj więcej-
- michal1899 29 sierpnia 2014, 22:47 · Dyskusja
0
powie mi ktoś jakim cudem on jest prawonożny ( tak twierdzą wszystkie strony sportowe) jeżeli podpisuje się lewą ręką
-
-
Konto usunięteHaha, na onecie zobaczyłem nagłówek "Milan realizuje transferowy hit!". Z ciekawości zajrzałem, a tam że wypożyczyli Torresa... Oj, Milan chyba nie bardzo chce wrócić do Europejskiej czołówki... :D
-
-
Konto usunięteBędziemy oceniać po sezonie jednak 6 milionów na dzisiejsze czasy nie jest jakimś mega wydatkiem, a byli już piłkarze, którzy w takim wieku, a nawet starsi, wywołali w Europie choćby Silva, Dante
-
-
Konto usunięteCzyli jednak 5 kapek zrobił, nie doceniłem go, myślałem że zrobił 4.
-
- Eric_Abidal_22 29 sierpnia 2014, 22:41 · DyskusjaPolecają
6
Dla tych co śmieją się z tego faila Douglasa polecam prezentację Yayi Toure :)
-
- S20th 29 sierpnia 2014, 22:34 · Dyskusja
0
Perełka z prezentacji ;D
https://vine.co/v/OBatthz9Ynu
-
- kondziu=barca 29 sierpnia 2014, 22:25 · DyskusjaPolecają
1
Koniec..BVB ledwie ledwie wygrala 3:2 ;)
-
- kondziu=barca 29 sierpnia 2014, 22:21 · Dyskusja
0
Agsburg zdobywa 2 gol i jest 3:2 Emocje :)
-
- SmoothCriminal 29 sierpnia 2014, 22:18 · Dyskusja
0
Jak dla mnie dobry transfer. Za takie pieniądze, nawet jeśli będzie niewypałem(nie wydaje mi się), to nic nie stracimy.
-
- dziewczyny_lubia_w_braz 29 sierpnia 2014, 22:10 · DyskusjaPolecają
3
oficjalnie: bez transferu chociażby jednego dobrego pomocnika to sankcje obejmujące 2 najbliższe okna transferowe mogą mieć spore przełożenie na ilość zdobytych trofeów przez klub!
-
- kondziu=barca 29 sierpnia 2014, 22:10 · Dyskusja
0
A.Ramos i 3:0 dla BVB :)
-
- Luki 10 29 sierpnia 2014, 22:09 · Dyskusja
0
Atak wygląda nie ciekawie. Zawsze było 2 zawodników na jedną pozycję, a teraz mamy tylko Pedro (...) na zmianę. Do tego zawieszenie Suareza. Nie możemy grać cały czas jedną linią -.- A Rafinha nie nadaje się do ataku tylko do środka pola. A Munir no cóż, ma talent ale jeszcze za mało doświadczenia na ważniejsze mecze (Real, Atletico, czy LM) Barca powinna kupić jakiegoś napastnika, tym bardziej, że przez rok nie będzie można zrobić transferu. ; x

Sortowanie