Puchar Króla 1997
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
-
- bartekvisca 29 sierpnia 2012, 14:34 · Dyskusja
0
Marzy mi się żeby zaraz po końcowym gwizdku został puszczony hymn Barcy !
-
- ronnie5000 29 sierpnia 2012, 14:27 · Dyskusja
0
To były czasy, Jose jeszcze wykrzykiwał jakim to nie jest cule z balkonu... a teraz jaki wyszczekany sie zrobił, w dupie mu sie poprzewracało od tego dobrobytu;D
-
- FCBFOREVER 29 sierpnia 2012, 14:23 · Dyskusja
0
Było, minęło i nie wróci

Sortowanie