Puyol wraca do gry!
18 października 2013, 13:16
- Przejdź do artykułuZielone światło dla Puyola, Messiego, Mascherano i Cuenki
Dani Alves, Gerard Piqué i Alexis Sánchez to trzej zawodnicy, którzy dużo grali podczas przerwy na mecze reprezentacyjne. Z tego powodu Gerardo Martino postanowił, że nie wystąpią w sobotę w Pampelunie.
Czytaj więcej-
- Criss18Barca 18 października 2013, 23:52 · Dyskusja
0
Burmistrz Barcelony poinformował, że katalońskie miasto zamierza ubiegać się o organizację zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 lub 2026 roku.
Co o tym sądzicie to mało realne ?
-
- Mi26 18 października 2013, 23:47 · Dyskusja
0
Po dzisiejszym spotkaniu Bayeru ewidentnie widać, jak wielkie błędy sędziowski się zdarzają. A chyba trudno mówić aby Bayer był klubem, który jest jakoś szczególnie lubiany czy faworyzowany przez sędziów, natomiast dzisiejszy mecz pokazał że da się jeszcze przebić Munioza. O ile nieuznany gol dla Sevilli to zła interpretacja sytuacji, a karny dla Realu to fatalna interpretacja zdarzeń, o tyle tu nie nie ma żadnych wątpliwości. To jest fakt, nie podlegający interpretacji.
-
- dragonball 18 października 2013, 23:39 · Dyskusja
0
To co odwala Roma w tym sezonie jest cholernie nieprawdopodobne. 1 gol stracony na 8 kolejek, dla mnie to jest skandal, tak nie można :P
-
-
Konto usunięte
Donde esta, eee Iniesta y Xavi :D rozbiło mnie to:D
-
- blaugrana158 18 października 2013, 22:47 · Dyskusja
0
Jak dla mnie to powinien zagrać w meczu z Osasuna choc przez jakies pierwsze 30 min. Mowie o Leo. Mam tez nadzieje, ze zobaczymy Puyola.
-
- fcb MESSI10 18 października 2013, 21:26 · Dyskusja
0
-
- Antonio1985 18 października 2013, 21:22 · Dyskusja
0
Mecz Osasuna - Barca jest jutro w C+Familly od 20:15. I tu pojawia się pytanie: Czy jest to transmisja opóźniona? Czy jest to relacja live od ok 15 min meczu?
-
-
Konto usunięteJutrzejszy skład na mecz widze tak
VV
Alves Puyol Bartra Adriano
Song
Xavi Iniesta
Alexis Messi Tello
Wydaje mi się że Ney powinien troche odpocząć i wejść w drugiej połowie bo czekają nas dwa trudne mecze. Tak samo Fabregas i Busqets. Jak sytuacja na boisku będzie dobra to Messi powinien zejść z boiska bo jak wspominałem czekają nas dwa trudne mecze
-
- PrzemekFCB1899 18 października 2013, 20:52 · Dyskusja
0
To jak mam nadzieje że jutro zaobaczymy pare stoperów Pique - Puyol ;)
-
- llysy89 18 października 2013, 20:48 · Dyskusja
0
http://www.goal.pl/261903-prasa-gigantyczna-oferta-za-aguero.html

Sortowanie