Racing Santander 0-0 Barcelona B
12 października 2014, 13:20
- Przejdź do artykułuRemis Barçy B na El Sardinero
Barcelona B po niezbyt ciekawym meczu podzieliła się punktami z Racingiem Santander. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć choćby jednej bramki. Gospodarze stworzyli sobie więcej okazji, jednak w bramce gości doskonale spisywał się Ortolá.
Czytaj więcej-
- QuebonafideHombre 12 października 2014, 18:26 · Dyskusja
0
Co jak co ale chłopaka powinni chociaż Lige Wuropejsą jakoś skąbinowac to strasznie nie fair że chociaż zawsze są w czołowce LA2 to i tak nie mogą wejsc dalej. Wiem ze to Też jest Barca ale ona też widac że cos gra to czemu nie pozwoą jej grac wyżej. chodziło o to że meczemi edzy A a B były by ustawiane czy coś. Szkoda bo gdyby to dopilnować mielibnyśmy dwie ekipy w LL wymażona rzecz
-
-
Konto usunięteSzkoda tego remisu no ale Barca B nie gra dla wyników tylko poszczególni piłkarze muszą się rozwijać i wchodzić do pierwszej drużyny (wszyscy nie mają szans to normalne). Ważne jest to żeby co sezon ktoś się pokazywał i udowadniał że może w przyszłości zagrać w pierwszej drużynie i być wiodącą postacią. Wyniki mniej ważne ale nie nie ważne ponieważ nie można spaść z Segunda bo to były krok w tył dla niektórych i tacy młodzi i zdolni jak Halilović pewnie nie chcieli by grać w 3 lidze.
-
-
Konto usuniętePo co Realowi RM Castilla, jeśli i tak kupują z zupełnie innych klubów piłkarzy za 100 mln?
-
- Hen 12 października 2014, 13:32 · Dyskusja
0
Nie rozumiem dlaczego 2 liga odbywa mecze podczas przerwy reprezentacyjnej. Przecież niektóre zespoły są wtedy osłabione, a to nie jest gra o nic, 2 liga hiszpańska to już są duże pieniądze i walka o awans do najlepszej ligi świata. W mojej ocenie podczas zgrupowań reprezentacyjnych nie powinno się rozgrywać spotkań, choćby Barca B była osłabiona brakiem Alena.

Sortowanie