Robert Kenedy i Gerson Santos
-
- bernardFCB 15 czerwca 2015, 16:39 · Dyskusja
0
Zamiast wydawać pieniądze na niesprawdzonych zawodników wolałbym sprowadzić ogranego Coutinho .. bo aż boje się o tych zawodników z ligi brazylijskiej patrząc na nasz ostatni transfer stamtąd i nie mam na myśli Neymara :)
-
-
Konto usunięteNa filmikach to i Douglas jest dobry.
-
- TrueTeuchter 15 czerwca 2015, 12:33 · Dyskusja
0
Nie potrzeba nam talentów na pomoc i napad. Mamy Alena i Dongou,
-
-
Konto usunięteKolejni Fabio Rechemback i Geovanni
-
-
Konto usunięteRobert Kenedy-syn starego Kenedyego ?Z tych Kenedych? :)
-
- Johnnie_Walker 15 czerwca 2015, 00:29 · DyskusjaPolecają
4
A gdzie Gabigol do którego mieliśmy prawo pierwokupu? Giva? Andrade? Neiltonem też się interesowali. W tej Brazylii to każdy młody chłopak jest gwiazdą, więc na prawdę, jeśli mają zostać sprowadzeni, to muszę być sumiennie obserwowani i sprawdzeni. Poza tym, ze 2 sezony w rezerwach i pewnie potem wypozyczenie, jeśli w ogóle mają przyjść. Ja do Brazylii stałem się mocno nieufny, choć oczywiście perełki takie jak Neymar też się mogą zdarzyć. Po prostu, oby nie wyrzucili kasy w błoto, więc niech sprowadzą mając pewność tego, że dobrze robią.
-
- mylifefootball 14 czerwca 2015, 23:17 · DyskusjaPolecają
1
Ja bym obu ich widział w Barcelonie miejmy nadzieję że za chwilę nie będą w kręgu zainteresowań Realu
-
- mylifefootball 14 czerwca 2015, 23:14 · DyskusjaPolecają
1
Ja tam bym też wziął gościa z AC Milanu też mega utalentowany
-
-
Konto usunięteDobrą ma tą lewą nogę Kenedy, chętnie któregoś z nich widział bym w Barcelonie
-
- yorck_wartenburg 14 czerwca 2015, 21:22 · Dyskusja
0
Lepiej niech się przygląda młodym, perspektywicznym graczom, a nie jakimś Dzyubom jak Zubi swego czasu... : )


Sortowanie