RPA - Hiszpania (1:0)
-
-
Konto usunięteWygrywamy z RPA. Hiszpania przegrywa.
Przegrywamy ze Słowacją. Gibraltar z nimi remisuje.
WNIOSEK : Gibraltar to najlepsza drużyna świata.
P.S. nie bierzcie tego na serio:D
-
- kinio006pl 20 listopada 2013, 15:04 · Dyskusja
0
Hiszpania slabiutko słabiutko w tym meczu ;p Ale i tak wygraja mundial :)
-
-
Konto usunięteNa Mundial Hiszpania powinna grać takim składem:
Casillas/V.V.- Jordi Alba, Ramos ,Pique/Albiol ,Juanfran - Xabi Alonso ,Iniesta ,Silva ,Jesus Navas/Pedro - Costa ,Villa
-
- juanito1234 20 listopada 2013, 13:38 · Dyskusja
0
Dziwny jest ten Del Bosque. Chyba chce wyleciec z kadry hiszpani. Wyniki to jedno,ale styl i gra jego zespolu jest żałosna. Nie wiem co w skladzie robi Arbeloa. nieporozumienie. Powinien grac Juan Fran albo Ramosa przesunąc a na srodek martinez ,czy nawet Bartra czy drugi Martinez. Monreal slaby,ale wroci Alba . Busquets mysi grac Alonso. Spoko.
Xavi powinien das spokoj.Niech go zastąpią Silva czy Fabregas. na skrzydlach Iniesta i Mata, Pedro wogole tylko biega i nic.A na atak Villa,a nie na skrzydle.
-
-
Konto usuniętePedro widać miał słabszy dzień, a wiadomo ,że kiedy mu nie idzie to La Roja nie istnieje.
-
-
Konto usunięteRPA to dobra drużyna ,lepsza na pewno od Polski (co z tego ,że z nimi wygraliśmy). Ale Hiszpania ,jak na Mistrzów Świata przystało powinna ograć ich co najmniej 2:0...
-
- dzefrej234 20 listopada 2013, 12:39 · Dyskusja
0
Szkoda że Bartra nie zagrał.
-
- stifler111 20 listopada 2013, 09:16 · Dyskusja
0
przestańcie pier*olić o końcu jakiejś ery,słyszałem o tym już z 2-3 lata temu a dalej zdobywamy mistrzostwo hiszpanii ,jesteśmy liderami i jesteśmy w czołówce europejskiej,hiszpania ma na tyle mocną i wyrównaną kadrę,młodych świetnych nowych grajków że mogą spokojnie zostać mistrzami świata,kwestia formy dnia i szczęścia
-
- portowiec33 20 listopada 2013, 09:05 · Dyskusja
0
Era Hiszpanii sie skonczyla, tak samo jak sie skonczyla era Barcelony. Nic nie trwa wiecznie


Sortowanie