Skrót meczu Peru - Argentyna 1:1
12 września 2012, 11:12
- Przejdź do artykułuPorażka Chile, Argentyna na remis
W Ameryce Południowej również trwają eliminacje do mundialu, który w 2014 roku odbędzie się w Brazylii. We wczorajszych spotkaniach Chile Alexisa Sáncheza przegrało z Kolumbią 1:3, a Argentyna zremisowała z Peru 1:1.
Czytaj więcej-
- TheBlues and Barca 12 września 2012, 20:12 · Dyskusja
0
Ta podróż na nich podziałała ale wróciła przynajmniej z 1 punktem a nie z 0 .
-
- Caratan 12 września 2012, 19:41 · Dyskusja
0
Santana10, 1 godzinę temu:
Jakiej dzieciarni?To ty sie zachowujesz jak rozkapryszone dziecko..Pisales ze Messi to nie Ronaldo i nie przeszkodzi mu to w strzeleniu hattricka a jednak rzeczywistosc jest inna,to tez czlowiek ktory jest podatny na to co inni.Co ma Ronaldo w ogole do tego tematu?Czy az tak zaslepiony jestes nienawiscia do Realu ze kompletnie nie widzisz ze nikt nawet o nim tu nie wspomnial wczesniej?
-
- FanRealu90 12 września 2012, 18:40 · Dyskusja
0
Santana10
Czego bym nie napisał, i tak odwrócisz kota ogonem. Zupełnie jak juliancarax. Staram się nie odzywać, kiedy to nie jest potrzebne, ale pamiętaj, że wszystko ma dwie strony. Miłego dnia.
-
- Wojownik678 12 września 2012, 18:19 · Dyskusja
0
Mówicie, że Argentyna zagrała słabo no, ale jak miała zagrać? Jak sama droga do Peru dużo ich kosztowała a to kibole rzucali kamieniami, a to wyzywali Messiego to nawet jeśli się nie zwraca na to uwagi to nie da się grać z uśmiechem jak jest taka atmosfera powinniście to zrozumieć.
-
- 12 września 2012, 17:03 · Dyskusja
0
Panowie bez napinki, ale muszę Was trochę skrytykować...
Przed meczem Argentyny sami prowokowaliście pisząć, że Messi za karę ustrzeli hattricka i że nie ma to wpływu na niego. Wyzywaliście i obrażaliście przy okazji Ronaldo.
Nie dziwicie się teraz, że wjeżdżają tutaj kibice Realu i drwią z Waszych komentarzy. Bo to jest jak nakręcanie spirali nienawiści.
Ogólnie skrytykuję tu obie strony barykady...
Trochę obiektywizmu i pokory Panowie.
Co do samego meczu, to szkoda że Argentyna nie wygrała...
Pozdrawiam normalnych :D
-
- Alicja3500 12 września 2012, 16:28 · Dyskusja
0
Szkoda, że Argentyna nie wygrała, mimo to trzeba szanowac chocby 1 pkt. :)
-
- FanRealu90 12 września 2012, 16:08 · Dyskusja
0
piachuFCB
Ale logują tu się, co oczywiste, kibice Barcelony i, co najdziwniejsze, TEŻ prowokują!:) Szczególnie, kiedy widzą, że komentarz napisał ktoś, kto nie jest kibicem/fanboyem Barcy. Płachta na byka. Musimy się targować?
-
- Nanovebhg7 12 września 2012, 15:27 · Dyskusja
0
Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D
-
- Ach...Barca 12 września 2012, 15:20 · Dyskusja
0
Wolałabym żeby to spotkanie wygrała Argentyna...no ale cóż trudno.
A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne...

Sortowanie