Trening 19.02.2015
-
-
Konto usunięte" Wierzę, że powinniśmy poważnie podejść do pomysłu zwiększenia liczby drużyn uczestniczących w mundialu. Obecnie są to 32 ekipy, ale jeśli wygram wybory zrobię wszystko, by było ich 40 a nawet 48"////Figo////Nie jest to postać lubiana z oczywistych powodów,pewnie nie zostanie prezydentem FIFA ale co myślicie o takim pomyśle?Z jednej strony większa liczba spotkań i szansa dla tych trochę słabszych ale z drugiej spadek poziomu(już teraz są czasem spore różnice klas) a co dopiero przy 48.No i obecnie awans na MŚ to sukces a przy takiej liczbie Mundial stałby się taki trochę zwykły,kwalifikacja nie byłaby wielkim wyzwaniem,coś jak Euro teraz,nie ma takiej satysfakcji.
-
- neymarsuarez 19 lutego 2015, 14:44 · DyskusjaPolecają
2
filmik z treningu
-
-
Konto usunięteIsco mimo ze byl kibicem Barcelony i byl do sprowadzenia za śmieszne pieniądze nasz kochany zarząd go nie ściągnal to tylko pokazuje ze oni nie mają pojecia o footballu...
-
- VEB! Barca! 19 lutego 2015, 14:22 · DyskusjaPolecają
4
Bardzo dobra wiadomość, czeka nas teraz kilka ważnych meczów i Iniesta na pewno się przyda.
Tak na marginesie :
Messi's 34 career hat-tricks, per season since 2004/2005: 0 - 1 - 0 - 1 - 4 - 4 - 12 - 3 - 4 - 5 barcastuff : O
-
- JEZOZWIERZ 19 lutego 2015, 14:21 · Dyskusja
0
Nie wiem jak wam ale on już mi przypomina Messiego !
-
- fcbfan1993 19 lutego 2015, 14:21 · Dyskusja
0
Jak już dostał zielone światło to niech je wykorzysta i zacznie grac na swoim poziomie
-
- kynio302 19 lutego 2015, 14:20 · DyskusjaPolecają
1
http://www.dailymotion.com/video/x2hel40_fc-barcelona-commemorate-chinese-new-year_sport ha ha ha
-
- prokofiew 19 lutego 2015, 14:16 · DyskusjaPolecają
2
Świetne fotki, Suarez jaki zaciesz :D
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2958714/Luis-Suarez-leads-jokes-Lionel-Messi-Neymar-photocall-Barcelona-announce-new-partnership.html?ito=social-facebook
-
-
Konto usunięteLeo Messi o celu na ten sezon;)
" W tym sezonie chciałem zacząć najlepiej, jak tylko mogłem.Miałem świadomość, że zeszły sezon nie był zbyt udany. Miałem wiele problemów zarówno na boisku jak i poza nim. To było wyzwanie zmienić ten negatywny obraz i znowu być tym kim byłem wcześniej. Taki był mój cel i z takim postanowieniem rozpocząłem ten sezon."
-
- jedrek7000 19 lutego 2015, 14:06 · Dyskusja
0
Po 3 punkty! :D
-
-
Konto usuniętedzisiaj mamy Lige Europejską, 16 meczyków więc nudno nie będzie.licze na zespoły z Hiszpanii, Bilbao, Seville i Villarreal. mam nadzieję że jak co roku dojdą bardzo daleko bo stać je na to;)
-
- luki828282 19 lutego 2015, 13:48 · DyskusjaPolecają
1
Mój skład na sobotę to chciałbym zobaczyć Ter Stegena w lidze a z City zagrał Bravo ale Lucho pewnie i tak nie zrobi !!! Wiec mój skład na sobotę Bravo ,Montoya,Bartra,Mathieu,Adraino,Mascherano,Iniesta,Rafinha,Pedro, Suárez,Messi , Alba niech jeszcze odpoczywa przed City bo dużo grał a zmiany bym zrobił takie ,jeśli wynik już będzie przesądzony :Za Inieste /Xavi za Suárez, Sandro jeśli dostanie powołanie i za Mascherno/ Rakitic !!!
-
- neymarsuarez 19 lutego 2015, 13:47 · DyskusjaPolecają
1
sobota się ładnie zapowiada o 16 gra barca a o 20 ksw
-
-
Konto usunięte"Dziś razem z zespołem zaczął trenować Douglas. Przypominamy, że Brazylijczyk 18 stycznia doznał kontuzji mięśniowej i od tego czasu jest poza grą." Douglas poza grą jest znacznie dłużej i to nie ze względu na kontuzję.
-
- Kacper1432 19 lutego 2015, 13:40 · Dyskusja
0
Dobrze że w tym sezonie nie łapią nas kontuzje (żeby tylko nie wykrakać). Oczywiście Vermealen...ale poza nim bez poważniejszych kontuzji. Oby tak do końca.
-
- Ronin1 19 lutego 2015, 13:37
0


Sortowanie