Tello ma przekichane. Szkoda Cristiana, daje zespołowi dużo więcej aniżeli Isaac, który gra jak Alexis, 9 na 10 piłek do tyłu. W ubiegłym sezonie Cuenca dostawał dużo więcej minut niż Tello, a statystyki miał dużo słabsze.
a i widać na treningu Abidala co jest napewno optymistyczną wiadomością i kto wie, może w kolejnych spotkaniach CdR dostanie swoje szanse na przetarcie się :)
Sortowanie