Trening 26.11.2012
-
- Marcin1997 11 grudnia 2012, 14:32 · Dyskusja
0
Oby kontuzja sie nie przedluzyla
-
- mateusz przybyła 11 grudnia 2012, 09:51 · Dyskusja
0
cuenca wracaj szybko
-
- bulkowski81 26 listopada 2012, 23:22 · Dyskusja
0
Młodzi w barcelonie od ''lat 12 do 22 musza rozegrać 3075 treningów czyli prawie przez 10 lat codziennie trzeba mieć niezłe zdrowie żeby tyle cwiczyć i biegać ''.Graham Hunter Za kulisami najlepszej drużyny świata
-
- CzemierBarcelona 26 listopada 2012, 18:21 · Dyskusja
0
Cuenca wydoroślał. :)
-
- A.IniestaFans 26 listopada 2012, 18:21 · Dyskusja
0
MVP skąd wiesz ze wraca do formy ?
Jak na razie to on wraca do zdrowia :D
-
- Scorpion222 26 listopada 2012, 17:54 · Dyskusja
0
Grunt że jest Cuenca i Tello. Byleby nie kupować już napastników i skupić się na potrzebnych transferach.
-
- kubafcb102 26 listopada 2012, 17:14 · Dyskusja
0
Brat Songa.
-
- hoeniker 26 listopada 2012, 16:49 · Dyskusja
0
Nie będę pisał kto mnie przekonuje bardziej, kto mniej, ale jak na razie po tym, co zagrał Tello w tym sezonie, trzeba powiedzieć, że spisał się odpowiednio dobrze.
Cuenca jest w pierwszej kadrze, ale to nie oznacza, że pozycja w niej jest stała. Nie tylko rywalizuje z Tello, ale do pierwszego zespołu puka wielu zawodników, jest Deulofeu (ma dopiero 18 lat) czy Luis Alberto, którego trzeba jak najszybciej sprawdzić w pierwszym zespole - ma już 20 lat i jest wypożyczony, a zapowiada się bardzo dobrze (wśród wielu skrzydłowych napastników, jego gra, pozycja i atuty są oryginalne).
Wiem, wiem, jak najwięcej swoich ulubieńców, ale rzeczywistość jest taka, że zbyt długie "trzymanie" niektórych zawodników może hamować doskakiwanie kolejnych młodych. Stąd też na pewno przez ten sezon, może i kolejny, będzie istnieć niemała rywalizacja między Issakiem a Cristianem. Na rywalizację bym uważał też na miejscu Alexisa. To mniej prawdopodobne, ale przecież i cała dwójka może go przeskoczyć.
-
- Pawel10FCB 26 listopada 2012, 16:24 · Dyskusja
0
No nareszcie :)
-
-
Konto usunięteNajpewniej Abi. Innego wyjścia nie ma.
-
- Visca El Barca<3 26 listopada 2012, 16:11 · Dyskusja
0
Mam pytanie kto to jest ten czarnoskóry Facet w 11 s??
-
- kubafcb102 26 listopada 2012, 16:10 · Dyskusja
0
KingLeonidas, a co Ty chcesz od Pinto?

Sortowanie