Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
- JoanGamper1899 27 maja 2015, 19:33 · DyskusjaPolecają
1
Mieć urodziny tego samego dnia w którym Barca wygrała ligę mistrzów
bezcenne
-
-
Konto usunięteUśmiechnięty Suarez to jest to co dzisiaj chciałem zobaczyć.
On jest niesamowity, uwielbiam patrzeć na to jak strzela bramki.
Oby jeszcze postrzelał w tym sezonie
-
- JanekSport 27 maja 2015, 19:24 · Dyskusja
0
ma ktoś z was link do dzisiejszego studia ligi europejskiej które zacznie się o godzinie 19:30? podpowiem że studio będzie w Canal Plus na kanale Canal Plus a nie jak dotąd na Canal Plus Sport
-
-
Konto usunięte
Oficjalny kanał La Liga na YouTube podał Top 10 goli tego sezonu.
-
- ViscaBarca123 27 maja 2015, 19:18 · DyskusjaPolecają
9
http://static.fangol.pl/content/f/7/2/f7292e0f66b309d81050c22906e992e3-554.jpg
Dziewczyna Krychowiaka. :)
Oby Sevilla obroniła dzisiaj puchar LE.Liczę też na gola Krychowiaka :)
-
-
Konto usuniętePrzeglądając strony inny klubów zauważyłem że wiele osób chciałoby zobaczyć Alvesa w ich zespole bo uważają go za bardzo dobrego zawodnika a tutaj co niektórzy go nie chcą...
-
-
Konto usunięteNajwięcej goli klubowych w 6 kolejnych sezonach:
- Messi 330 goals (09/10 to 14/15)
- Pelé 313 goals (1958 to 1963)
- CR 313 goals (09/10 to 14/15)
@Barca19stats
Pele drugi? Oj to niedobrze...
Trzeba będzie doliczyć sobie bramki z treningów.
-
-
Konto usunięteNiby 14 osób zostało oskarżonych w tej FIFIE. Kto wie może jeden z nich to Florek ? :v
-
-
Konto usunięteTa sytuacja z Luisito pokazuje, jaki problem mamy w ataku - wypada jeden zawodnik i nie ma kto grać, bo Pedro to Luisowi może buty pucować.
Trzeba ściągnąć w zimie jakiegoś napastnika/skrzydłowego. Wiadomo, że takich piłkarzy, jakich mamy z przodu prawie nikt nie jest w stanie w pełni zastąpić, ale chociaż jeden dobry zmiennik by się przydał. Ja jestem za sprowadzeniem Nolito - nie jest już młodzieniaszkiem, gra w przeciętnym klubie, a u nas mógłby być naprawdę ważnym graczem - jokerem z ławki i solidnym zmiennikiem dla MSN, którego nam teraz brakuje.
-
- Alicja3500 27 maja 2015, 18:57 · DyskusjaPolecają
1
Mam nadzieję, że wszystko jest już w porządku i zagra w sobotę od początku :)
-
- Korbel 27 maja 2015, 18:43 · DyskusjaPolecają
13
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Nowa-ksiazka-Jerzego-Dudka-Odslania-kulisy-szatni-Realu,wid,17577515,wiadomosc.html?utm_source=o2_SG&utm_medium=Sport&utm_campaign=o2&ticaid=114f0a
Stare, ale dość ciekawe. Dudek o Mou i aferze z "kretem".
-
- Piotr,1985
0
Cieszy mnie to, że Luis trenuje z grupą, ale czy jest sens go wystawiać od pierwszej minuty w meczu z Athletikiem Bilbao? Moim zdaniem nie, można go wsadzić na ławkę, i w razie czego wpuścić w drugiej połowie, jeśli wynik będzie niekorzystny. Nie ma sensu ryzykować potencjalnego urazu, bo bym nie zdzierżył jakby zabrakło Luisito w finale LM.
Co do FIFY w końcu wychodzą machlojki złodziei tej organizacji, w końcu ktoś im dobrał się do tyłków. Pewnie zaraz wyjdą na jaw nieścisłości związane z Mundialami w Rosji i Katarze, bo można być prawie pewnym, że MŚ w 2018 i 2022 roku zostały kupione. W końcu może zrobią z tymi dziadami porządek. Kuźwa a Nam dali bana za to, że dzieciom próbujemy zapewnić lepsze jutro, po prostu paranoja.
-
- Krzysiek_FCB
0
Dobrze że w końcu wzięli się za tą mafie FIFA. Może w końcu się ogarną i zrobią z nimi porządek.

Sortowanie