Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
- daniel32778 27 maja 2015, 21:08 · Dyskusja
0
Wolałbym żebyśmy w Superpucharze UEFA grali z Dnipro, ponieważ to łatwiejszy przeciwnik niż Sevilla i również to by było coś nowego gdyby Dnipro wygrało te rozgrywki.
-
- fcbfan1993 27 maja 2015, 21:07 · DyskusjaPolecają
1
Widać ze to jeden z braci Atkinson... oni pajacowanie maja we krwi
-
-
Konto usunięteJa się tam cieszę, że Dnipro prowadzi :)
-
-
Konto usunięteI bardzo ładnie Dnipro ciśnie. Grają swoją piłkę oby tak dalej. Postawiłem na nich u buka 9 zł z groszami no i narazie mam 55 zł z groszami.
-
-
Konto usunięteCzy to możliwe ,żeby La Liga miała 5 miejsc w Lidze Mistrzów ?
-
-
Konto usunięteI właśnie ta bramka dla Dnipro pokazuje,że niespodzianki się w piłce zdarzają bo ten sport lubi płatać figle dlatego Barca nie może zlekceważyć Juve bo teoretycznie możemy dostać pstryczka w nos. A co do akcji Dnipro to była cudowna :)
-
- daniel32778 27 maja 2015, 21:00 · DyskusjaPolecają
2
Może ten Żewłakow nauczy się czegoś od prawdziwego komentatora.
-
-
Konto usunięteCzy któryś z piłkarzy dotknął pucharu przed meczem?
Wiem że nie we wszystko trzeba wierzyć ale ostatnio tak jest że kto dotyka nie wygrywa.
-
-
Konto usunięteSevilla przegrywa na razie ,ale mi się zdaje ,że del Bosque powinien zacząć opierać skład na piłkarzach właśnie Sevilli.
-
-
Konto usunięteDlaczego nie zasadził po prostu z laczka, z pierwszej.
-
-
Konto usunięteKurde Vitolo miał piłkę na remis.
-
- FCBaRceLLona 27 maja 2015, 20:57 · DyskusjaPolecają
1
http://sport.wp.pl/gid,17571862,kat,1041241,title,Neymar-poderwal-sliczna-studentke-prawa,galeria.html piekna kobieta
-
-
Konto usunięteTen Kołodziejczak czuje się w jakimś stopniu Polakiem, czy kompletnie nie? No bo nawet jakby jego babka była Polką, to i tak zaszczyt grać finał w jej ojczyźnie.
-
- JanekSport 27 maja 2015, 20:56 · Dyskusja
0
Sevilla jakby trochę mieli sparaliżowane nogi.
-
-
Konto usunięteCholera Sevilla źle zaczęła. Łatwo nie będzie.
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie Dnipra jako zwycięzców LE.

Sortowanie