Trening 28 października
28 października 2012, 18:32
- Przejdź do artykułuTrening pełen wychowanków
Po wczorajszej wygranej z Rayo, drużyna Barcelony wróciła do pracy w niedzielę, aby przygotować się do pierwszego spotkania w ramach Copa del Rey, w którym zmierzy się z Deportivo Alavés na stadionie Mendizorroza.Przede wszystkim zajęcia miały pomóc w odzyskaniu sił po meczu z Rayo. Ci, którzy nie grali, z Mascherano i Iniestą na czele, wykonywali ćwiczenia z piłką i z pełnym obciążeniem. Razem z nimi trenowali Tello, Masip, Araujo, Limerick i Miguel Angel Espinosa z Barçy B. W międzyczasie kontuzjowani wykonywali ćwiczenia indywidualne.Następny trening jest przewidziany na poniedziałkowy poranek. Później sztab szkoleniowy dostarczy listę zawodników, którzy pojadą do Vitorii, a Tito Vilanova weźmie udział w konferencji prasowej.
Czytaj więcej-
- Wojciech6 29 października 2012, 10:37 · Dyskusja
0
sportklub nie ma juz prawo do pokazywania copa del rey
tutaj macie al jazeera
http://www.en.aljazeerasport.tv/Home
po prawej na danym kanale co pokazuje
maja takze 2 kanaly HD
-
- Pyrzo_Barca 29 października 2012, 00:39 · Dyskusja
0
marcin_114 - tydzien temu tez gral jako defensywny pomocnik. Nie moze to dziwic bo Fontas i w Barcelonie grywal na tej pozycji, oczywiscie nie w 1 druzynie.
-
- marcin_114 28 października 2012, 23:36 · Dyskusja
0
off top:
Andreu Fontas zagrał z Realem na środku pomocy (sic!)
-
- Pyrzo_Barca 28 października 2012, 23:36 · Dyskusja
0
erwk - przestan ze sie tak wyraze pieprzyc glupoty.
-
- Domino_W99 28 października 2012, 20:36 · Dyskusja
0
wibra
A na sport klubie nie?
-
- rafkop8 28 października 2012, 20:12 · Dyskusja
0
Tito we wtorkowym meczu z pewnością trochę potasuje składem. Szansę dostanie pewnie Pinto, kilku zawodników Barcy B i gracze pierwszej drużyny, którzy potrzebują "przełamania" się (patrz: Sanchez lub też powracający po kontuzji Alves). Mam nadzieję, że niedługo powróci do pełni zdrowia Pique. Strasznie się to wszystko przeciąga. Gerard miał wrócić na Deportivo, potem na Celtic, a teraz... cisza w eterze.
-
- kataloniduma 28 października 2012, 20:10 · Dyskusja
0
1:13- karate trening
-
- Messimilian 28 października 2012, 20:00 · Dyskusja
0
wibra
Dzisiejszy?
-
- wibra 28 października 2012, 19:44 · Dyskusja
0
tosunkowo mało stacji telewizyjnych wyświetli dzisiejszy mecz. Jeżeli jednak jesteście posiadaczami poniższych kanałów, to bez problemu obejrzycie mecz w TV. Niemiecka stacja telewizyjna - Das Erste pokaże dzisiejszy mecz. Tak się składa, że jest ona dostępna w Cyfrowym Polsacie, Cyfrze + oraz Telewizji N.
Cyfrowy Polsat
- Das Erste - 201. kanał
Cyfra +
- Das Erste - 30. kanał
Telewizja N
- Das Erste - 501. kanał
Oto pełna lista kanałów, na których będzie transmitowany mecz:
Al Jazeera Sport +2
Das Erste
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sport 5+ LIVE
-
- dasouzar11 28 października 2012, 19:43 · Dyskusja
0
piachuFCB
David Babunski jeszcze
-
- michaelson8 28 października 2012, 19:29 · Dyskusja
0
Barca B ma zaległy mecz w środę z Huescą. Ciekawe czy Tito będzie chciał zabierać w takiej sytuacji najlepszych chłopaków z drugiej drużyny.
Sergi Roberto mógłby wg mnie pojechać do Alaves.

Sortowanie