U-20: Brazylia - Wenezuela 1:0
-
-
Konto usunięteDinaczClue:Z tak slaba Brazylia bedzie mial problem w przyszlosci.....
-
- DinaczClue 17 stycznia 2013, 22:15 · Dyskusja
0
Oczywiście trzeba się cieszyć z dzisiejszej postawy Polaków, ale tutaj jest mowa o Rafinhi, który w pewien sposób już odniósł sukces. Bardzo mnie cieszy jego postawa i na pewno jeszcze wiele osiągnie w barwach Canarinhos..
-
- Fanbarcy10 17 stycznia 2013, 22:05 · Dyskusja
0
Brawo Polacy Ostania sekunda i GOl !!!!!!!!!!!!!!!!!
-
- zyo villa<3 17 stycznia 2013, 22:01 · Dyskusja
0
POKONALIŚMY SERBIĘ!!!!!!!!!!!!!!!
-
- JordiAlbaOFC 17 stycznia 2013, 21:48 · Dyskusja
0
Bardzo cieszy to że zawodnik z Barcy B gra w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju, może nie długo być z niego świetny w przyszłości zawodnik.
-
- WitekR 17 stycznia 2013, 21:24 · Dyskusja
0
Bojan#11
Turniej ten nie jest tak ważny, żeby angażować Neymara, który szykuje się do pucharu stanowego (a to w Brazylii ważne rozgrywki). No a pozostali dwaj muszą grać w sowich klubach w Europie, PSG i Chelsea by ich nie puściły. Wiadomo, że gdyby grały pełne reprezentacje U-20 to Brazylia zmiażdżyłaby resztę. Chyba, że byłaby powtórka z IO :).
-
-
Konto usunięteTo byl pan G.Hunter ktory stwierdzil kilka lat temu ze to Rafinha ma wiekszy talent od Thiago.... pozyjemy zobaczymy...
-
-
Konto usunięteBracia Alcantara - duet, który zdominuje środek pola w przyszłości!
-
-
Konto usunięteNaprzod Argentyno:)
-
- juliancarax 17 stycznia 2013, 19:45 · Dyskusja
0
Rafinha to olbrzymi talent ma ogromny potencjał i umiejętności
-
-
Konto usunięteNo i git! Zazwycza jak jakis mlodziak gra dobrze na takich mlodziezowych turniejach to jego talent eksploduje i mam nadzieje ,ze i tym razem tak bedzie! ;D
-
- TheBlues and Barca 17 stycznia 2013, 19:29 · Dyskusja
0
Gdyby nie Rafinha to Brazylia straciłaby kolejne punkty.
-
- Barcelonaforever!<3 17 stycznia 2013, 19:29 · Dyskusja
0
dobrze :D

Sortowanie