Z Zaragozą w ćwierćfinale!

Gilu

19 stycznia 2007, 13:16

Brak komentarzy
Dzisiaj rozlosowano pary ćwierćfinałowe Copa del Rey. Po raz drugi z rzędu na tym samym etapie rozgrywek Barcelona zmierzy się z Zaragozą. Rok temu w ćwierćfinale Duma Katalonii odpadła z turnieju właśnie z drużyną ze stolicy Aragonii. W pierwszym spotkaniu Barça przegrała na wyjeździe 4-2, zaś w drugim zwycięstwo 2-1 nie pozwoliło na awans. Wówczas kontrowersyjną czerwoną kartką ukarany został Ronaldinho.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na Camp Nou 31. stycznia, a rewanż odbędzie się na La Romareda 28. lutego.

Wielkie emocje czekają kibiców także w Sewilli, bowiem czekają ich andaluzyjskie derby. W ćwierćfinale Betis zmierzy się z aktualnym liderem Primera Division, Sevillą.

Deportivo La Coruña zmierzy się z jedyną drużyną z drugiej ligi, która zagra w ćwierćfinale Copa del Rey, Valladolid. W ostatnim pojedynku przeciwko sobie zagrają Osasuna i Getafe.

Wszystkie pary ćwierćfinałowe Copa del Rey:

FC Barcelona - Real Zaragoza
Betis Sewilla - FC Sevilla
Deportivo La Coruña - Real Valladolid
Osasuna Pampeluna - Getafe CF

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze