Wciąż odległy powrót Eto'o

Sylvinho

23 stycznia 2007, 17:05

Brak komentarzy
Frank Rijkaard podzielił się na przedmeczowej konferencji prasowej najnowszymi wieściami na temat powrotu Samuela Eto'o do pełnej sprawności. Holender 'wylał wiadro zimnej wody' na tych, którzy liczyli na szybki powrót Kameruńczyka.

'Mister', który spotkał się z dziennikarzami z racji jutrzejszego spotkania z Betisem, wypowiedział się na temat naszego czarnoskórego napastnika. Rijkaaard ostudził optymistyczne założenia na temat powrotu Samuela do gry. Szkoleniowiec Dumy Katalonii sądzi, że nieprędko zobaczymy go w bordowo-granatowej koszulce Barçy.

"Dużo brakuje jeszcze do momentu, w którym Samuel będzie w pełni sprawny" - powiedział Rijkaard. "Z nadzieją patrzymy na to, że niedługo będzie on mógł z nami normalnie trenować, ale napewno nie będzie jeszcze gotowy do gry. Nie mogę wskazywać również, w którym spotkaniu ujrzymy go z powrotem na boisku. Przeciwko Liverpoolowi? Wierzę, że tak, ale nie śmiem podawać dokładnej daty".

Frank Rijkaard był pewny jedynie jednej rzeczy. "Eto'o, jeśli jest w formie, jest naszym podstawowym napastnikiem".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze