Henry alternatywą dla Ronaldinho?

Barman

12 lutego 2007, 21:12

Brak komentarzy
Włoski klub, AC Milan zaczyna zdawać sobie sprawę, że pozyskanie najlepszego piłkarza na świecie, Ronaldinho jest coraz bardziej niemożliwe. Rossoneri szukają na rynku transferowym zawodnika, który mógłby zamiast Brazylijczyka zasilić drużynę z San Siro. Media sugerują, że zostanie nim napastnik Arsenalu Londyn, Thierry Henry.

Prezydent Milanu, Silvio Berlusconi za byłego zawodnika PSG byłby w stanie zaoferować aż 100 mln euro. Jednak klauzula jaką Ronaldinho ma zapisaną w kontrakcie, obowiązującym go do 2010 roku, to 125 mln euro.

W ten sposób jeżeli klub z Katalonii nie zaakceptuje oferty klubu z Włoch to Rossoneri zamiast do Barcelony sięgną do Londynu, aby sprowadzić napastnika Arsenalu, Henry'ego. Dosyć niedawno zainteresowany pozyskaniem Francuza był "odwieczny rywal" Milanu czyli Inter.

Działacze z Mediolanu, a przede wszystkim Adriano Galliani oraz Ariedo Braida są przekonani, że jeżeli nie uda się na San Siro sprowadzić Ronaldinho to najlepszym uzupełnieniem dla Ronaldo i Kaki będzie właśnie Thierry Henry.

[źródło: Sport]

txt by Efi
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze