Dos Santos w marcu Hiszpanem

Barman

13 lutego 2007, 18:35

Brak komentarzy
Giovani Dos Santos, ogromna nadzieja Barçy B, dotarł do Meksyku, gdzie będzie brał udział w eliminacjach do Mistrzostw Świata U-20.

Ponadto piłkarz poinformował klub, iż już w marcu będzie mógł wraz z bratem Johathanem (występującym z Juvenil B) legitymować się hiszpańskim paszportem. Wszystkie dokumenty zostały złożone i pozostaje tylko czekać na przyznanie im obu obywatelstwa. Warto także nadmienić, że bracia zatrudnili nowego managera: Enrique Nieto, który reprezentuje także interesy Márqueza.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze