Oceny zawodników Barcelony
Przedstawiamy oceny za grę zawodników Barcelony we wczorajszym Gran Derbi:
Valdés: 8 - popisał się wieloma świetnymi interwencjami, rozegrał jeden z najlepszych meczów w swojej karierze w Barcelonie. Zaprezentował znakomitą dyspozycję.
Oleguer: 3 - sprokurował rzut karny faulując Gutiego i bezsensowną interwencją na Gago zapracował na drugą żółtą kartkę. Może winić sam siebie, najsłabszy na boisku.
Thuram: 5 - po jego niefortunnej interwencji padła pierwsza bramka dla Realu. Miał wiele niepewnych zagrań w pierwszej połowie, po przerwie jednak zagrał bardzo pewnie, kiedy Barcelona musiała radzić sobie w dziesiątkę.
Puyol: 5,5 - nie popełnił tak dużych błędów jak Oleguer i Thuram, ale mógł zachować się lepiej w sytuacji, po której Ramos zdobył trzecią bramkę dla gości.
Márquez: 4 - od Mistrzostw Świata nie może odnaleźć formy, daleki jest od dyspozycji z poprzednich sezonów.
Iniesta: 5,5 - miał głównie realizować zadania defensywne, ale momentami atakował bramkę rywala.
Xavi: 6,5 - aktywny przez cały mecz, lepszy w ataku niż obronie. Uczestniczył w atakach Barcelony, choć w drugiej połowie był nieco mniej widoczny.
Deco: 6 - niektóre piłki dochodziły do napastników, w destrukcji słabiej, mógł otrzymać drugą żółtą kartkę.
Messi: 8,5 - to był jego klasyk. Z zadzwiającą łatwością umieszczał piłkę w siatce Casillasa, choć mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, gdyby w pierwszej połowie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Realu celniej przymierzył.
Ronaldinho: 7,5 - był groźny kiedy tylko Barcelona była przy piłce, miał udział we wszystkich trzech golach dla Barçy, dwa lub trzy razy sam mógł pokusić się o bramkę. W doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym przez Diarrę. Zagrał dla zespołu.
Eto'o: 6 - Zagrał tylko jedną połowę, ale pokazał się z dobrej strony. Niejednokrotnie ograł Helguere i Ramosa i mógł zdobyć bramkę. Prawdą jest jednak, że rok temu mając tyle sytuacji co wczoraj, ustrzeliłby hattricka.
[źródło: Goal.com]
Valdés: 8 - popisał się wieloma świetnymi interwencjami, rozegrał jeden z najlepszych meczów w swojej karierze w Barcelonie. Zaprezentował znakomitą dyspozycję.
Oleguer: 3 - sprokurował rzut karny faulując Gutiego i bezsensowną interwencją na Gago zapracował na drugą żółtą kartkę. Może winić sam siebie, najsłabszy na boisku.
Thuram: 5 - po jego niefortunnej interwencji padła pierwsza bramka dla Realu. Miał wiele niepewnych zagrań w pierwszej połowie, po przerwie jednak zagrał bardzo pewnie, kiedy Barcelona musiała radzić sobie w dziesiątkę.
Puyol: 5,5 - nie popełnił tak dużych błędów jak Oleguer i Thuram, ale mógł zachować się lepiej w sytuacji, po której Ramos zdobył trzecią bramkę dla gości.
Márquez: 4 - od Mistrzostw Świata nie może odnaleźć formy, daleki jest od dyspozycji z poprzednich sezonów.
Iniesta: 5,5 - miał głównie realizować zadania defensywne, ale momentami atakował bramkę rywala.
Xavi: 6,5 - aktywny przez cały mecz, lepszy w ataku niż obronie. Uczestniczył w atakach Barcelony, choć w drugiej połowie był nieco mniej widoczny.
Deco: 6 - niektóre piłki dochodziły do napastników, w destrukcji słabiej, mógł otrzymać drugą żółtą kartkę.
Messi: 8,5 - to był jego klasyk. Z zadzwiającą łatwością umieszczał piłkę w siatce Casillasa, choć mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, gdyby w pierwszej połowie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Realu celniej przymierzył.
Ronaldinho: 7,5 - był groźny kiedy tylko Barcelona była przy piłce, miał udział we wszystkich trzech golach dla Barçy, dwa lub trzy razy sam mógł pokusić się o bramkę. W doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym przez Diarrę. Zagrał dla zespołu.
Eto'o: 6 - Zagrał tylko jedną połowę, ale pokazał się z dobrej strony. Niejednokrotnie ograł Helguere i Ramosa i mógł zdobyć bramkę. Prawdą jest jednak, że rok temu mając tyle sytuacji co wczoraj, ustrzeliłby hattricka.
[źródło: Goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)