Barça w Meczu Przeciwko Biedzie

Gilu

18 marca 2007, 21:21

Brak komentarzy
Jutro o godzinie 22:00 na Stade Vélodrome zostanie rozegrany Mecz Przeciwko Biedzie, w którym udział weźmie bramkarz FC Barcelona, Víctor Valdés oraz Juliano Belletti. Dochody ze spotkania zostaną przekazane na różne akcje charytatywne w Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Na murawie pojawi się kilku byłych zawodników Barcelony: Gerard (Monaco), Ronaldo (Milan), De la Peña (Espanyol) i Rivaldo (Olympiakos). Zagrają także byli gracze Dumy Katalonii, którzy zawiesili już buty na kołku, czyli Sonny Anderson i Laurent Blanc. Prawdopodobnie zagra także Zinedine Zidane, a mecz poprowadzi Pierluigi Collina.

Wszystko wskazuje na to, że zagra także były kierowca Formuły 1 i siedmiokrotny mistrz świata, Michael Schumacher. W Meczu Przeciwko Biedzie Zagra po raz drugi. W zeszłym roku jego drużyna przegrała, a samo spotkanie odbyło się w Madrycie.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze