Pandiani na temat derbów z Barçą

Kuba

3 czerwca 2007, 00:10

Brak komentarzy
Walter Pandiani, piłkarz Espanyolu Barcelona już czuje emocje, które towarzyszyć będą spotkaniu, które odbędzie się w następną sobotę na Camp Nou podczas meczu derbowego.

"Spotkanie na pewno odbije się echem w prasie. Po pierwsze ważnym wydarzeniem jest, iż gramy z wielką Barçą, po drugie ten mecz może przesądzić o losach rywalizacji o mistrzostwo kraju", stwierdził urugwajski snajper.

Napastnik lokalnego rywala Dumy Katalonii wypowiedział się także na temat finału Pucharu Katalonii, w którym zespól Urugwajczyka zmierzy się właśnie z Azulgraną. "Mecz ten będzie rewanżem za spotkanie sprzed roku", dodał.

W ciągu jednego tygodnia czekają nas dwa pojedynki derbowe, to będzie na pewno czas pełen wrażeń...

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze