Pandiani na temat derbów z Barçą
Walter Pandiani, piłkarz Espanyolu Barcelona już czuje emocje, które towarzyszyć będą spotkaniu, które odbędzie się w następną sobotę na Camp Nou podczas meczu derbowego.
"Spotkanie na pewno odbije się echem w prasie. Po pierwsze ważnym wydarzeniem jest, iż gramy z wielką Barçą, po drugie ten mecz może przesądzić o losach rywalizacji o mistrzostwo kraju", stwierdził urugwajski snajper.
Napastnik lokalnego rywala Dumy Katalonii wypowiedział się także na temat finału Pucharu Katalonii, w którym zespól Urugwajczyka zmierzy się właśnie z Azulgraną. "Mecz ten będzie rewanżem za spotkanie sprzed roku", dodał.
W ciągu jednego tygodnia czekają nas dwa pojedynki derbowe, to będzie na pewno czas pełen wrażeń...
[źródło: Sport]
"Spotkanie na pewno odbije się echem w prasie. Po pierwsze ważnym wydarzeniem jest, iż gramy z wielką Barçą, po drugie ten mecz może przesądzić o losach rywalizacji o mistrzostwo kraju", stwierdził urugwajski snajper.
Napastnik lokalnego rywala Dumy Katalonii wypowiedział się także na temat finału Pucharu Katalonii, w którym zespól Urugwajczyka zmierzy się właśnie z Azulgraną. "Mecz ten będzie rewanżem za spotkanie sprzed roku", dodał.
W ciągu jednego tygodnia czekają nas dwa pojedynki derbowe, to będzie na pewno czas pełen wrażeń...
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)