Chivas chce wypożyczyć Dos Santosa

Looky

5 czerwca 2007, 13:19

Brak komentarzy
Néstor de la Torre, wiceprezydent meksykańskiego Chivas Guadalajara, powiedział że jest otwarty na negocjacje w sprawie dwuletniego wypożyczenia Giovanniego Dos Santosa. "Jest taka możliwość, Giovanni to zawodnik mający predyspozycje do gry w naszym klubie. Póki co nie ma jednak żadnych oficjalnych działań, ale sposobność sprowadzenia tego piłkarza istnieje" - wyjaśnił.

Chivas jest w stanie zapewnić Dos Santosowi miejsce w podstawowej jedenastce, dzięki czemu młodzian mógłby nabrać doświadczenia i powrócić do Europy odpowiednio przygotowany. Nie należy jednak zapominać, że intencją sztabu szkoleniowego Barçy jest włączenie Dos Santosa do pierwszego zespołu już w przyszłym sezonie.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze