Abidal za 20 milionów euro (!?)

Kuba

12 czerwca 2007, 22:48

Brak komentarzy
Gdy jeszcze jakiś czas temu wydawało się, iż sprowadzenie na Camp Nou Abidala to tylko czysta formalność to teraz sytuacja znacznie się skomplikowała. Prezydent Olimpique Lyon, Jean Michel Aulas, w deklaracjach dla serwisu internetowego "Sport365" wyjaśnił, iż negocjacje z Barçą są zamknięte.

Abidal jest piłkarzem, który był priorytetem i zdaje się być nim nadal jeśli chodzi o transfery na przyszły sezon. Lewy obrońca był chwalony przez Txikiego, który uważał go za znakomitego gracza. Pomimo, iż sam piłkarz bardzo chciałby zagrać dla Barcelony, inaczej całą sprawę widzi ‘głowa' klubu. Prezydent Lyon na łamach "Sport365" powiedział: "Negocjacje z Azulgraną są zamknięte. Piłkarz pozostaje w Lyonie" - stwierdził stanowczo.

Wielokrotny mistrz Francji nie wyklucza jednak do końca odejścia swojego asa. Lyon jest skłonny oddać swojego piłkarza jedynie za godziwą cenę. Obecnie mówi się o 20 milionach euro. Na taką propozycję jednak w żadnym wypadku nie przystanie Laporta.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze