Iniesta chwali nowe nabytki
Andrés Iniesta bardzo przychylnie ocenia ruchy transferowe, które do tej pory wykonał zarząd FC Barcelony. Z wielkim uznaniem wypowiada się on o Henry, Touré i Abidalu. Uważa także, iż Gabi Milito również będzie wspaniałym wzmocnieniem dla drużyny.
Pomocnik urodzony w Fuentealbilla podczas wizyty w Camp Nike 2007 w Andorze wypowiedział się o kilku sprawach związanych z klubem. Jest on pełen wiary, iż po nieudanym sezonie, nowe nabytki tchną ducha w drużynę FC Barcelony, tak by w kolejnym roku z powodzeniem walczyć o kolejne trofea.
Iniesta pochwalił kupno Titiego, Touré i Abidala, których uważa za wspaniałych piłkarzy, a ich przyjście "wzmocni rywalizację o miejsce w składzie, lecz skorzysta na tym tylko drużyna". Z respektem wypowiada się on także o kolejnym prawdopodobnym nabytku Barçy, Gabim Milito: "Byłoby to ogromne wzmocnienie dla klubu. W ostatnich latach piłkarz ten bardzo się rozwinął i mógłby wiele wnieść do naszej ekipy".
[źródło: Sport]
Pomocnik urodzony w Fuentealbilla podczas wizyty w Camp Nike 2007 w Andorze wypowiedział się o kilku sprawach związanych z klubem. Jest on pełen wiary, iż po nieudanym sezonie, nowe nabytki tchną ducha w drużynę FC Barcelony, tak by w kolejnym roku z powodzeniem walczyć o kolejne trofea.
Iniesta pochwalił kupno Titiego, Touré i Abidala, których uważa za wspaniałych piłkarzy, a ich przyjście "wzmocni rywalizację o miejsce w składzie, lecz skorzysta na tym tylko drużyna". Z respektem wypowiada się on także o kolejnym prawdopodobnym nabytku Barçy, Gabim Milito: "Byłoby to ogromne wzmocnienie dla klubu. W ostatnich latach piłkarz ten bardzo się rozwinął i mógłby wiele wnieść do naszej ekipy".
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)