Prezydent Getafe: Barça nie działa

Looky

13 listopada 2007, 13:07

Brak komentarzy
Prezydent Getafe, Angel Torres po sobotnim zwycięstwie swojego klubu z Barceloną (2:0), zwrócił uwagę, iż coś niedobrego dzieje się w zespole Blaugrany.

Torres starał się wyszczególnić błędy jakie popełnia Barca. "Mają znakomity skład, ale to nie działa. To identyczna sytuacja jaka miała miejsce w Realu trzy lata temu" - powiedział posiadający kartę Socio"Blancos" sternik Getafe.

"Wielkie drużyny, po dwóch czy trzech latach sukcesów, doznają obniżki formy. Mimo że Barça posiada najlepszy skład ze wszystkich klubów świata, nikt nie potrafi utrzymywać tej samej formy przez siedem czy osiem kolejnych lat" - kontynuował.

Torres przypomniał swoją rozmowę z Laportą i Txikim, która dotyczyła kwestii sportowych. Prezydent Getafe wyraził opinię, że problemem jest fakt, iż zawodnicy, którzy przybywają do Hiszpanii z innych lig, potrzebują około "czterech lat", by w pełni się zaadaptować.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze