Manel Soldevilla nie żyje

Barcman

19 maja 2008, 22:24

Brak komentarzy
Dzisiaj rano, w wieku 53 lat zmarł Manel Soldevilla, kierownik Socjalnej Komisji FC Barcelona. Powodem zgonu była choroba, z którą borykał się Hiszpan.

W 2004 roku, Soldevilla został wybrany szefem Socjalnej Komisji FC Barcelona. Pracował nad wieloma projektami związanymi z "Dumą Katalonii", reprezentował Barçę na spotkaniach z przedstawicielami penyi. Wcześniej, przez 12 lat piastował stanowisko szefa Penya Barcelonista del Valles w Sabadell.

Pogrzeb Manela Soldevilli odbędzie się we wtorek o godzinie 17:00 w kościele Sant Felix w Sabadell.

[źródło: Sport/FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze