Laporta czy jego współpracownicy?
W Barcelonie wiele działo się ostatnio w zarządzie, dlatego przygotowaliśmy kolejną sondę związaną z tematem tych wydarzeń. Pytanie brzmi: "Czy dobrze się stało, że Laporta pozostał na stanowisku mimo rezygnacji 8 członków zarządu?"
Wyniki poprzedniej ankiety, podobnie jak wszystkich pozostałych, zobaczyć można w archiwum sond.
Zapraszamy do głosowania!
Wyniki poprzedniej ankiety, podobnie jak wszystkich pozostałych, zobaczyć można w archiwum sond.
Zapraszamy do głosowania!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)