Laporta czy jego współpracownicy?

Looky

12 lipca 2008, 18:25

Brak komentarzy
W Barcelonie wiele działo się ostatnio w zarządzie, dlatego przygotowaliśmy kolejną sondę związaną z tematem tych wydarzeń. Pytanie brzmi: "Czy dobrze się stało, że Laporta pozostał na stanowisku mimo rezygnacji 8 członków zarządu?"

Wyniki poprzedniej ankiety, podobnie jak wszystkich pozostałych, zobaczyć można w archiwum sond.

Zapraszamy do głosowania!
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze