Henry: Chcę uniknąć kontuzji
Thierry Henry w jednym z wywiadów dla oficjalnej strony FC Barcelona, przyznał że jego głównym celem na nadchodzący sezon jest unikanie kontuzji, które mogą uniemożliwić mu grę na pełnych obrotach.
Francuz postanowił bliżej przyjrzeć się swojemu zespołowi oraz osobie nowego trenera, Josepa Guardioli: "Cieszę się, że Guardiola uwzględnił mnie w swoich planach na przyszły sezon. Pep to trener zwarty, koncentrujący się na zadaniach zespołowych. Pracujemy bardzo ciężko podczas pre-sezonu. Kilku graczy jest również kontuzjowanych. Jednak wszyscy mamy nadzieję, że w tym roku nie dosięgnie nas plaga urazów".
Jeśli chodzi o kolejny sezon La Liga, Henry ma tylko jedno marzenie: "Moim celem jest brak kontuzji. Wiem, że realizacja mojego snu nie będzie łatwa. Z kolei zespół powinien kontynuować dobrą passę. Nie możemy również zapomnieć, że pre-sezon jest także ważny."
Na sam koniec wypowiedzi, Thierry został zapytany o możliwość gry dla jednej z drużyn z Nowego Jorku: "Kocham Nowy Jork i Stany Zjednoczone. Może w przyszłości zdecyduję się na transfer do MLS. Jednak póki co jestem zawodnikiem Barcelony i mam zamiar zdobywać z nią najbardziej prestiżowe tytuły", zakończył doświadczony zawodnik.
[źródło: Sport]
Francuz postanowił bliżej przyjrzeć się swojemu zespołowi oraz osobie nowego trenera, Josepa Guardioli: "Cieszę się, że Guardiola uwzględnił mnie w swoich planach na przyszły sezon. Pep to trener zwarty, koncentrujący się na zadaniach zespołowych. Pracujemy bardzo ciężko podczas pre-sezonu. Kilku graczy jest również kontuzjowanych. Jednak wszyscy mamy nadzieję, że w tym roku nie dosięgnie nas plaga urazów".
Jeśli chodzi o kolejny sezon La Liga, Henry ma tylko jedno marzenie: "Moim celem jest brak kontuzji. Wiem, że realizacja mojego snu nie będzie łatwa. Z kolei zespół powinien kontynuować dobrą passę. Nie możemy również zapomnieć, że pre-sezon jest także ważny."
Na sam koniec wypowiedzi, Thierry został zapytany o możliwość gry dla jednej z drużyn z Nowego Jorku: "Kocham Nowy Jork i Stany Zjednoczone. Może w przyszłości zdecyduję się na transfer do MLS. Jednak póki co jestem zawodnikiem Barcelony i mam zamiar zdobywać z nią najbardziej prestiżowe tytuły", zakończył doświadczony zawodnik.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (11)